Honda představí nový Civic hatchback!

Honda odhalí na pařížském autosalonu 2016 model CIVIC HATCHBACK

  • Společnost Honda odhalí evropskou verzi nového modelu Civic Hatchback.
  • Evropskou premiéru bude mít rovněž verze sedan.
  • Verze Jazz Spotlight Edition v novém prémiovém vzhledu s citem pro malé vozy.

Svět ová premiéra modelu Civic Hatchback

Pařížský autosalon bude vůbec první na světě, na kterém bude představena sériová podoba designu karoserie a interiéru modelu Civic Hatchback. Tento vůz by se měl v evropských dealerstvích objevit na začátku roku 2017.

Civic je nejprodávanější model společnosti Honda na světě a tato desátá generace byla předmětem dosud nejrozsáhlejšího výzkumného a vývojového programu v historii.

Na stánku společnosti Honda bude rovněž k vidění model čtyřdveřového sedanu Civic. Tento vůz se vyrábí v závodě Honda v turecké Gebzé. Nové provedení má vylepšený design karoserie i interiéru.  Vůz bude k dispozici na hlavních evropských trzích od začátku roku 2017.

Jazz Spotlight Edition

Na pařížském autosalonu bude mít premiéru verze Jazz Spotlight Edition. Jedná se o vývojovou verzi prototypu Honda Jazz Keenlight, který byl letos představen v Ženevě.

Verze Spotlight Edition vychází z řady designových prvků, které mají zaujmout zákazníky, kteří se více zajímají o módní trendy. Mezi upravené prvky patří bronzová ozdobená přední mřížka, ozdobená vnější zrcátka, polepy na bocích, 15” litá kola, dekorační lišta na zadních výklopných dveřích a provedení volantu a středové konzoly.