HONDA RC213V-S

RC213V-S

Základní údaje

Pociťte kouzlo závodního dne, jaký prožívají jezdci MotoGP. Díky technologiím využívaným v motocyklových závodech GP získáte stroj připomínající raketu.

Honda RC213V-S nabízí nejen ohromný výkon, ale také skvělý podvozek a brzdy.

  • 160-215 koní
  • až 13 000 otáček za minutu
  • 160-170 kg (suchá hmotnost)

Chcete ovládnout okruh? Za cenu kolem 5 000 000 Kč, značnou dávku talentu a tisíce hodin tréninku se to může podařit i vám. Nebo si vsaďte na řadu Super Sport!

Vybrat model pro testovací jízdu

Skladové motocykly RC213V-S

Líbil by se vám motocykl vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Zavřít

Chci poptat motocykl

Nenašli jste motocykl podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude motocykl odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * HONDA
Model: * RC213V-S
Najeto do:
Motor:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Zcela jedinečný

Naprosto exkluzivní model RC213V-S nabízí ty nejlepší technologie, které se aktuálně používají v nejslavnějších motocyklových závodech série MotoGP. Při jízdě na tomto motocyklu si budete připadat jako profesionální závodník.

Bezmezná hbitost

Pro vyhrávání závodů je potřeba nejen velké množství výkonu, ale také skvělá ovladatelnost. A přesně tu vám tento model nabízí - perfektní podvozek, testované asistenční systémy v těch nejnáročnějších podmínkách a velmi nízká hmotnost se o to postarají.

Vrchol možného

RC213V-S převzal mnoho konstrukčních řešení z RC213V objevujícího se v seriálu MotoGP. Jedná se o maximální centralizaci hmoty, snížení tření, využití lehkých materiálů, přesném obrábění součástí a využití nejnovějších poznatků z mnoha oborů, například aerodynamiky.

Jen nutné změny

Odlišnosti od původního závodního speciálu jsou opravdu minimální. Byly pouze přidány věci, které jsou potřebné k silniční homologaci a vyměněny komponenty lépe vyhovující pro používání v běžném provozu, například pneumatiky, brzdové kotouče a destičky.

Kontakty

Zavolejte na +420 371 005 254 nebo si vyberte svého prodejce

Vaši prodejci

Kateřina Končelová

Kateřina Končelová
prodejce nových a ojetých motocyklů a motopříslušenství
tel: +420 371 005 254
mob: +420 734 446 112
e-mail: katerina.koncelova@smucler.cz


Kontaktujte nás