HONDA CBR650F

CBR650F

Základní údaje

Prožijte všechny okamžiky na maximum!

Sportovní design, skvělé jízdní vlastnosti, pohodlí a praktičnost pro každodenní jízdu ve městě, to je zbrusu nová Honda CBR650F. Nový druh motocyklu střední kubatury, který mistrně spojuje sportovní charakter s pohodlným využitím v reálném světě. CBR650F nabízí přepracovaný moderní design s nízko umístěným těžištěm pro lepší obratnost. M otor této mašiny se cítí stejně dobře v ulicích velkoměsta jako na zakroucených okreskách.

  • Výfukový systém 4-2-1 s krátkou postranní koncovkou přidává šmrnc a pomáhá k centralizaci hmoty
  • 41 mm přední teleskopická vidlice se sportovními pružinami
  • Osobité přední světlo s multireflektorem
  • Přístrojový panel tvoří dva přehledné digitální displeje s bílým podsvícením

Cena již od 224 900 Kč

Vybrat model pro testovací jízdu

Skladové motocykly CBR650F (1)

Honda CBR650F Barva: bílá
Aktuální cena: 209 900 Kč
Zavřít

Chci poptat motocykl

Nenašli jste motocykl podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude motocykl odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * HONDA
Model: * CBR650F
Najeto do:
Motor:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Inovace jménem Honda

Honda v poslední době hodně inovuje a vymýšlí nové a lepší technologie na každém svém modelu. U Nové CBR650F najdete například Clip-On řídítka, která umožňují pohodlné cestování i sportovní jízdu na okruhu nebo novou šestistupňovou převodovku pro hladší řazení.

Nestandardní zábava

Již dlouhou dobu se Honda věnovala motocyklům pouze ve standardizovaných objemech500, 600 či 750 nebo 1 000 ccm. Proč nevybočit z řady, přidat trochu objemu s výkonem navíc, a vytvořit tak zábavný motocykl? CBR650F nabízí výkon 64 kW v 11 000 otáčkách za minutu a maximální kroutící momentem 63 Nm při 8 000 ot./min. Užijte si trochu zábavy se čtyřválcem DOHC, který jde skvěle za plynem.

Skvělá konstrukce

Základem motocyklu CBR650F je rám Twin-Spar. Tento ocelový rám je silný a dostatečně tuhý i pro svižnější jízdu, a tak budete mít vždy pocit maximální kontroly. V kombinaci se skvělou přední vidlicí se zdvihem 41 milimetrů si užijete spoustu zábavy nejen na běžné silnici, ale i na okruhu a vlastně úplně všude.

Zastavíte.

Pro nejlepší pocit z jízdních vlastnosti motocyklu jsou základem kvalitní brzdy. To se svými dvěma kotouči o průměru 320 mm vpředu a jedním 240 mm vzadu CBR650F splňuje dokonale. Brzdy mají lehčí nástup pro plynulou jízdu ve městě, ale když za to pořádně vezmete, nebudete se stačit ani divit, jak dobré opravdu jsou, a už budete stát.

Technické údaje

Originální příslušenství HONDA

Katalog volnočasového oblečení Honda 2015

Fotogalerie

Vaši prodejci

Bc. Lenka Řachová

Bc. Lenka Řachová
prodejce nových a ojetých motocyklů a motopříslušenství
tel: +420 371 005 254
mob: +420 734 446 111
e-mail: lenka.rachova@smucler.cz


Kontaktujte nás