Honda CBR1000RR Fireblade

CBR1000RR

Základní údaje

Total Control!

Plně pod kontrolou. To je motto každého motocyklu Honda CBR1000RR Fireblade. Perfektní vyváženost neuvěřitelně výkonného motoru a skvěle pracující podvozek v každé situaci. To vše přináší radostné vzrušení na silnici a neskutečnou rychlost na okruhu. Díky agresivnímu vzhledu s jemně zaoblenými křivkami budí respekt a zároveň každého ohromí. Vyberte si svou novou lásku z řady Super Sport!

Cena již od 469 900 Kč

Vybrat model pro testovací jízdu

Skladové motocykly CBR1000RR

Líbil by se vám motocykl vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Zavřít

Chci poptat motocykl

Nenašli jste motocykl podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude motocykl odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * HONDA
Model: * CBR1000RR
Najeto do:
Motor:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Účelnost hraje prim

Vzhled CBR1000RR je navržen pro maximální ochranu jezdce ve vysokých rychlostech a také motocyklu poskytuje dokonalou stabilitu na cílové rovince a to bez nežádoucího chvění. Navíc umožňuje perfektní držení jízdní stopy v každé zatáčce.

Bez kompromisů

Maximální výkon, to je oč tu běží. Masivní zátah čtyřválcového motoru s plynulým průběhem nárůstu výkonu osloví všechny s potřebou být vždy co nejrychlejší. CBR1000RR zároveň nabízí neobyčejnou spolehlivost a kvalitu.

Jezdí téměř sama

S kvalitním podvozkem projedete s neuvěřitelnou lehkostí každou zatáčku. Řízení je velmi čitelné a díky kvalitnímu odpružení od firmy Öhlins a tuhému hliníkovému rámu je ovládání na nejvyšší možné úrovni.

Dravec za všech okolností

Na okruhu se cítí jako doma, ovšem ani krásy venkova jí nemusí být odepřeny. Bez problémů zvládne úzké klikaté okresky a i při jízdě výletním tempem je s přehledem královnou silnic, se kterou si nikdo nezadá.

Technické údaje

Fotogalerie

Kontakty

Zavolejte na +420 371 005 254 nebo si vyberte svého prodejce

Vaši prodejci

Kateřina Končelová

Kateřina Končelová
prodejce nových a ojetých motocyklů a motopříslušenství
tel: +420 371 005 254
mob: +420 734 446 112
e-mail: katerina.koncelova@smucler.cz


Kontaktujte nás