HONDA CBR10000RR SP/SP2

CBR10000RR SP/SP2

Základní údaje

Charakteristická tříbarevná kombinace s dvoutónovou imitací karbonu a zlatými ráfky dělá z Hondy Fireblade SP/SP2 opravdu výjimečný stroj.

Verze Fireblade SP/SP2 z kolekce Super Sport nabízí oproti již tak skvělé základní verzi ještě něco navíc – extra tuhý, tlakově litý hliníkový rám, který je vyladěn do závodních parametrů. Modely SP/SP2 jsou ještě o trochu lehčí díky novému podsedlovému rámu a jednomístnému sedlu. Verze SP nabídne semiaktivní elektronické odpružení.

U SP2 najdete navíc kola Marchesini a motor je vyzbrojen vylepšenou hlavou válců s leštěnými kanály, upravenými písty, ventily a spalovacími komorami.

 

Cena již od 589 900 Kč

Vybrat model pro testovací jízdu

Skladové motocykly CBR10000RR SP/SP2

Líbil by se vám motocykl vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Zavřít

Chci poptat motocykl

Nenašli jste motocykl podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude motocykl odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * HONDA
Model: * CBR10000RR SP/SP2
Najeto do:
Motor:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Pod kontrolou

Ovladatelnost modelů SP a SP2 dosahuje maximální úrovně, kterou lze s dnešními technologiemi dosáhnout. V každé zatáčce budete mít neotřesitelný pocit jistoty a projedete ji tak rychle a plynule, jak je to jen možné. Poznejte, co znamená slovo nejlepší.

Vylepšené technologie

Nový  ABS se postará o to, abyste v záplavě adrenalinu nepřebrzdili kolo, nebude vás však nijak limitovat svými předčasnými zásahy. Díky volitelnému systému si navíc můžete vybrat z několika úrovní brzdění motorem tak, aby jeho brzdný účinek přesně odpovídal vašim potřebám.

Pevné spojení

Díky semiaktivnímu elektronickému podvozku s odpružením Öhlins a systému kontroly trakce HSTC s integrovaným systémem zabraňujícím zvedání předního kola a systémem pro omezení ztráty kontaktu zadního kola s povrchem vás nic nepřekvapí a motocykl vždy bude držet jako přibitý.

Motocyklová elita

Asistenční systémy jsou odvozeny od perfektního motocyklu RC213V-S, který je silniční verzí závodního speciálu, jenž můžeme vidět v závodech slavné MotoGP. Kromě mnoha dalšího nabízí také rychlořazení (včetně funkce pro podřazování) a volbu jízdních režimů a výkonu.

Technické údaje

Kontakty

Zavolejte na +420 371 005 254 nebo si vyberte svého prodejce

Vaši prodejci

Kateřina Končelová

Kateřina Končelová
prodejce nových a ojetých motocyklů a motopříslušenství
tel: +420 371 005 254
mob: +420 734 446 112
e-mail: katerina.koncelova@smucler.cz


Kontaktujte nás