HONDA NC750S

NC750S

Základní údaje

Výkonný a stylový? Jistě!

Se svým stylovým designem, vylepšeným motorem a snadnou ovladatelností vás model NC750S hravě dostane pryč od každodenních starostí. S flexibilním motorem a všestranností modelu Honda NC750S se každodenní jízda brzy změní v nová vzrušující dobrodružství.

  • modernizovaný motor s objemem 750 ccm
  • volitelný inovační systém dvouspojkové převodovky Honda DCT
  • hydraulické kotoučové brzdy
  • antiblokovací systém ( ABS)

Od nekonečných dálnic až po městské křižovatky. Když jezdíte každý den, potřebujete nejenom zábavný, ale i praktický motocykl. 

Cena již od 184 900 Kč

Vybrat model pro testovací jízdu

Skladové motocykly NC750S (1)

CBR500R - ZDARMA helma YOHE/NOLAN Barva: Grand Prix Red
Aktuální cena: 139 000 Kč
Zavřít

Chci poptat motocykl

Nenašli jste motocykl podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude motocykl odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * HONDA
Model: * NC750S
Najeto do:
Motor:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Malý sprinter

Vylepšený motor s objemem745 kubických centimetrů citlivě reaguje na všechny povely, které mu třeba jen naznačíte. Nabízí svižné zrychlení díky dostatečné porci kroutícího momentu v nízkém i středním pásmu otáček.

Připraven na všechno

Dvouspojková převodovka DCT zajišťuje za všech okolností přenos výkonu na zadní kolo bez zbytečné prodlevy. Můžete si vybrat ze tří rozdílných režimů, které jsou určené pro různé situace a prostředí. První režim D se stará o klidnou a úspornou jízdu, v dalším režimu můžete řadit podle potřeby tlačítky umístěnými na řídítkách a v režimu Sport se vám dostane maximální přísun výkonu.

Pro každý den

Budete s ním dělat parádu, ať pojedete kdekoliv. Skvěle se hodí na cestu do práce přes město, za což vděčí své obratnosti, cestou domů si můžete projet některý ze svých oblíbených úseků v okolí, a když budete pospíchat, není žádný problém si cestu urychlit využitím dálnice.

Velmi praktický

Štíhlá stavba s výškou sedla pouhých 790 milimetrů nad zemí umožňuje výbornou manévrovatelnost v nízkých rychlostech a hodí se tak i pro menší postavy. Velký úložný prostor na místě nádrže je velmi praktický a bez problémů pojme i integrální přilbu nebo nepromok. Pokochejte se! Řada Street nabízí neuvěřitelné kousky.

Technické údaje

Fotogalerie

Kontakty

Zavolejte na +420 371 005 254 nebo si vyberte svého prodejce

Vaši prodejci

Kateřina Končelová

Kateřina Končelová
prodejce nových a ojetých motocyklů a motopříslušenství
tel: +420 371 005 254
mob: +420 734 446 112
e-mail: katerina.koncelova@smucler.cz


Kontaktujte nás