HONDA Monkey

Monkey

Základní údaje

Ikona 70. let v novém kabátku!

Honda Monkey je legendární motocykl, který již desítky let přináší nenapodobitelnou radost z jízdy a jeho vzhled dokáže každému vykouzlit úsměv na tváři.

  • ikonický vzhled
  • spolehlivý motor
  • kvalitní komponenty
  • mimořádná obratnost

Cena již od 99 900 Kč

Vybrat model pro testovací jízdu

Skladové motocykly Monkey

Líbil by se vám motocykl vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Zavřít

Chci poptat motocykl

Nenašli jste motocykl podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude motocykl odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * HONDA
Model: * Monkey
Najeto do:
Motor:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Ikona v novém

Vzhled modelu Honda Monkey je nevšední. A to je jedině dobře. Úsměv na tváři se totiž objeví každému, kdo se na něj jen podívá. Původní model se stal ikonou 70. let a dnes už ho lze považovat za legendu. Jeho nástupce na něj zdárně navazuje a dál s sebou nese nezaměnitelné kouzlo.

Jako žádný jiný

Jak vlastně onen legendární funky styl vypadá? Základem jsou vysoká chromovaná řídítka, rám, kyvná vidlice a tlumiče jsou ve stejné barvě jako nádrž a nepřehlédnutelné jsou také vysoko zvednuté blatníky. Díky tomu si získává pozornost, kterou si bezpochyby zaslouží.

Malý dospělák

Honda Monkey možná připomíná hračku, ale není tomu tak. Jedná se o kvalitní motocykl, který se rovná ostatním maloobjemovým modelům, či je dokonce převyšuje. Vzduchem chlazený motor se může při nízké hmotnosti pyšnit vysokou spolehlivostí, celý stroj váží pouze 107 kilogramů.

Kouzlo obratnosti

Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti se Monkey neuvěřitelně snadno ovládá. Na skvělých jízdních vlastnostech má zásluhy i přední USD vidlice s dvěma zadními tlumiči společně s tlustými 12palcovými pneumatikami s blokovým vzorkem. Ovládněte street stylově a vesele s modelem z řady Street.

Technické údaje

Ke stažení

Cenik_CZ_01.09.2020

Kontakty

Zavolejte na +420 371 005 254 nebo si vyberte svého prodejce

Vaši prodejci

Kateřina Končelová

Kateřina Končelová
prodejce nových a ojetých motocyklů a motopříslušenství
tel: +420 371 005 254
mob: +420 734 446 112
e-mail: katerina.koncelova@smucler.cz


Kontaktujte nás