HONDA CB300R

CB300R

Základní údaje

Chtějte jen to nejlepší.

V kategorii třístovek patří model CB300R mezi absolutní špičku. Není se čemu divit, když v Japonsku skloubili dohromady elegantní design připomínající klasický café racer s moderní technikou, díky které vám nabízí prvotřídní jízdní zážitek.

  • Skvělá ovladatelnost
  • Nízká hmotnost
  • USD vidlice
  • LED světla a blinkry

Cena již od 124 900 Kč

Vybrat model pro testovací jízdu

Skladové motocykly CB300R

Líbil by se vám motocykl vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Zavřít

Chci poptat motocykl

Nenašli jste motocykl podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude motocykl odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * HONDA
Model: * CB300R
Najeto do:
Motor:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Výrazný hráč

Honda CB300R přináší nový pohled na to, jak mohou třístovky určené pro začínající či klidnější jezdce vypadat. Výrazný agresivní vzhled s řadou unikátních prvků, které se starají o jedinečnost tohoto modelu a celé řady Neo Sports Café, si vás získá.

Jistota je základ

Nově vyvinutý rám z ocelových trubek a 41mm převrácená přední vidlice se společně se zadním centrálním tlumičem starají o stabilitu a skvělou ovladatelnost v každé situaci. Užijte si jízdu bez kompromisů.

Vždy zastavíte

O bezpečné brzdění se stará přední kotouč s radiálním čtyřpístkovým třmenem se zadním kotoučem o průměru 220 mm, který je v kombinaci s dvoupístkovým třmenem. Oba třmeny jsou regulovány pomocí ABS se dvěma kanály.

Krásné a funkční

Světla i blinkry využívají LED technologii a jsou tak skvěle viditelné i na ostrém slunci, zatímco v noci uvidíte skoro jako ve dne. Přední světlo má jedinečný vzhled díky světelnému prstenci pro denní svícení a dvou řadám LED.

Technické údaje

Fotogalerie

Vaši prodejci

Bc. Lenka Řachová

Bc. Lenka Řachová
prodejce nových a ojetých motocyklů a motopříslušenství
tel: +420 371 005 254
mob: +420 734 446 111
e-mail: lenka.rachova@smucler.cz


Kontaktujte nás