HONDA CB1100 EX

CB1100 EX

Základní údaje

Moderní klasika

Model CB1100 EX, to je moderní klasika. Motorka jako ze starých časů se vzduchem chlazeným řadovým čtyřválcem 1 140 ccm DOHC, který produkuje plynulý výkon a zátah.

  • šestistupňová převodovka s pěti dlouze odstupňovanými rychlostmi pro silnou akceleraci a šestkou pro pohodlné a uvolněné křižování krajinou s minimální spotřebou paliva
  • dvojice chromvaných výfukových koncovek
  • zkrácené tlumiče
  • palivová nádrž na 17,5 litru benzínu

Cena již od 329 900 Kč

Vybrat model pro testovací jízdu

Skladové motocykly CB1100 EX (1)

Honda CB1100EX Barva: žlutá
Aktuální cena: 299 900 Kč
Zavřít

Chci poptat motocykl

Nenašli jste motocykl podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude motocykl odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * HONDA
Model: * CB1100 EX
Najeto do:
Motor:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Staré i nové

Tohle je opravdová klasika. Spojení neomezující spolehlivosti s unikátním retro vzhledem, který je věrný odkazu svých předků. Stylová palivová nádrž v sobě dokáže uchovat až 17,5 litru paliva a ve spojení s nízkou spotřebou zvládnete na jednu nádrž neuvěřitelnou porci příjemných kilometrů.

Výjimečná chlouba

Řadový čtyřválec je chlazený pěkně postaru - vzduchem, a tak dostává dostatečný prostor vyniknout spolu se čtyřmi mohutnými svody výfuku vystavenými světu na odiv a svedených do dvou kulatých chromovaných koncovek.

Továrna na emoce

Již při prvním otočení plynové rukojeti zaujme poctivým zátahem velkoobjemového motoru s přívětivým projevem i pro méně zkušené jezdce. Motor je vůbec továrnou na emoce, ať již při pohledu na něj, díky jeho návykovému charakteru při jízdě nebo dunivému chorálu.

Moderní záležitosti

Klasická kola s drátěnými výplety s povrchovou úpravou Alumite zajišťují autentický vzhled a dlouhou výdrž v perfektním stavu. CB1100EX je vybaven ukazatelem průměrné spotřeby, předpokládaného dojezdu i zařazeného rychlostního stupně.

Technické údaje

Vaši prodejci

Bc. Lenka Řachová

Bc. Lenka Řachová
prodejce nových a ojetých motocyklů a motopříslušenství
tel: +420 371 005 254
mob: +420 734 446 111
e-mail: lenka.rachova@smucler.cz


Kontaktujte nás