HONDA CB1100 EX

CB1100 EX

Základní údaje

Chcete moderní klasiku?

Model Honda CB1100 EX, to je moderní klasika. Motorka jako ze starých časů se vzduchem chlazeným řadovým čtyřválcem 1 140 ccm DOHC, který produkuje plynulý výkon a zátah.

  • šestistupňová převodovka s pěti dlouze odstupňovanými rychlostmi pro silnou akceleraci a šestkou pro pohodlné a uvolněné křižování krajinou s minimální spotřebou paliva
  • dvojice chromovaných výfukových koncovek
  • zkrácené tlumiče
  • palivová nádrž na 17,5 litru benzínu

Cena již od 329 900 Kč

Vybrat model pro testovací jízdu

Skladové motocykly CB1100 EX (1)

CBR500R - ZDARMA helma YOHE/NOLAN Barva: Grand Prix Red
Aktuální cena: 139 000 Kč
Zavřít

Chci poptat motocykl

Nenašli jste motocykl podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude motocykl odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * HONDA
Model: * CB1100 EX
Najeto do:
Motor:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Staré i nové prvky

Tohle je opravdová klasika. Spojení neomezující spolehlivosti s unikátním retro vzhledem, který je věrný odkazu svých předků. Stylová palivová nádrž v sobě dokáže uchovat až 17,5 litru paliva a ve spojení s nízkou spotřebou zvládnete na jednu nádrž neuvěřitelnou porci příjemných kilometrů.

Výjimečná chlouba

Řadový čtyřválec je chlazený pěkně po staru vzduchem. Tak dostává dostatečný prostor vyniknout i spolu se čtyřmi mohutnými svody výfuku, vystavenými světu na obdiv a svedenými do dvou kulatých chromovaných koncovek.

Továrna na emoce

Již při prvním otočení plynové rukojeti zaujme poctivým zátahem velkoobjemového motoru s přívětivým projevem i pro méně zkušené jezdce. Motor je vůbec továrnou na emoce, ať již při pohledu na něj, díky jeho návykovému charakteru při jízdě nebo dunivému chorálu.

Moderní záležitosti

Klasická kola s drátěnými výplety s povrchovou úpravou Alumite zajišťují autentický vzhled a dlouhou výdrž v perfektním stavu. CB1100EX je vybaven ukazatelem průměrné spotřeby, předpokládaného dojezdu i zařazeného rychlostního stupně. Okouzlí vás, stejně jako další modely z řady Street.

Technické údaje

Kontakty

Zavolejte na +420 371 005 254 nebo si vyberte svého prodejce

Vaši prodejci

Kateřina Končelová

Kateřina Končelová
prodejce nových a ojetých motocyklů a motopříslušenství
tel: +420 371 005 254
mob: +420 734 446 112
e-mail: katerina.koncelova@smucler.cz


Kontaktujte nás