HONDA CB1000R

CB1000R

Základní údaje

Jedinečný na první pohled.

Model CB1000R představuje unikátní retro motocykl s nevšedním designem a vyspělými jízdními vlastnostmi. Díky použití kvalitních materiálů a prvotřídnímu zpracování vám nabídne skvělý jízdní zážitek a díky svému vzhledu vzbudí pozornost všude, kde se objeví.

  • Unikátní styl
  • LED světla a blinkry
  • Skvělý zvuk
  • Vylepšená verze plus

Cena již od 319 900 Kč

Vybrat model pro testovací jízdu

Skladové motocykly CB1000R

Líbil by se vám motocykl vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Zavřít

Chci poptat motocykl

Nenašli jste motocykl podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude motocykl odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * HONDA
Model: * CB1000R
Najeto do:
Motor:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Nezaměnitelný styl

Stylový model CB1000R se liší od všeho, co jste dosud viděli. Moderní pojetí klasických motocyklů Café Racer je zkrátka unikátní, a to například díky povrchové úpravě leštěného kovu nebo prvotřídnímu lakování, které spolu s kovem tvoří ideální kombinaci.

Designová lahůdka

Samotnou kapitolu tvoří světla, která využívají LED technologii. Díky tomu jsou skvěle viditelné za světla a ve tmě uvidíte skoro jako ve dne. Přední světlomet je pak nevšedním designérským kouskem, když je v něm umístěn světelný prstenec pro denní svícení a LED jsou umístěny ve dvou řadách.

Poslechněte si ho

Výfukový systém v konfiguraci 4-2-1 plní všechny své úkoly na jedničku. Stará se nejen o bezproblémový odvod výfukových plynů, díky čemuž je zajištěn optimální průběh výkonu, ale také skvěle podává výrazný dunivý zvuk litrového motoru. Svody výfuku přesně kopírují tvary nového motoru a přispívají tak k lepšímu dojmu z celkového vzhledu.

Verze plus

Standardní model nabízí například tři jízdní režimy, antihoppingovou kluznou spojku nebo funkci brzdění motorem, CB1000R+ navíc dostala vyhřívané rukojeti, hliníkový kryt předního a zadního blatníku a také zadního sedla, větrný štítek, mřížku chladiče s logem CB1000R a rychlořazení. Chybí tu snad ještě něco?

Technické údaje

Fotogalerie

Vaši prodejci

Bc. Lenka Řachová

Bc. Lenka Řachová
prodejce nových a ojetých motocyklů a motopříslušenství
tel: +420 371 005 254
mob: +420 734 446 111
e-mail: lenka.rachova@smucler.cz


Kontaktujte nás