HONDA CB1000R

CB1000R

Základní údaje

Jedinečný na první pohled!

Model CB1000R představuje unikátní retro motocykl s nevšedním designem a vyspělými jízdními vlastnostmi. Díky použití kvalitních materiálů a prvotřídnímu zpracování vám nabídne skvělý jízdní zážitek a díky svému vzhledu vzbudí pozornost všude, kde se objeví.

  • unikátní styl
  • LED světla a blinkry
  • skvělý zvuk
  • dostupný ve verzi CB1000R+

Cena již od 329 900 Kč

Vybrat model pro testovací jízdu

Skladové motocykly CB1000R

Líbil by se vám motocykl vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Zavřít

Chci poptat motocykl

Nenašli jste motocykl podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude motocykl odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * HONDA
Model: * CB1000R
Najeto do:
Motor:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Nezaměnitelný styl

Stylový model Honda CB1000R se liší od všeho, co jste dosud viděli. Moderní pojetí klasických motocyklů Café Racer je zkrátka unikátní, například díky povrchové úpravě leštěného kovu nebo prvotřídnímu lakování, které spolu s kovem tvoří ideální kombinaci.

Designová lahůdka

Samotnou kapitolu tvoří světla, která využívají LED technologii. Díky tomu jsou skvěle viditelné za světla a ve tmě uvidíte skoro jako ve dne. Přední světlomet je pak nevšedním designérským kouskem, když je v něm umístěn světelný prstenec pro denní svícení a LED jsou umístěny ve dvou řadách.

Poslechněte si ho

Výfukový systém v konfiguraci 4-2-1 plní všechny své úkoly na jedničku. Stará se nejen o bezproblémový odvod výfukových plynů, díky čemuž je zajištěn optimální průběh výkonu, ale také skvěle podává výrazný dunivý zvuk litrového motoru. Svody výfuku přesně kopírují tvary nového motoru a přispívají tak k lepšímu dojmu z celkového vzhledu.

Verze CB1000R+

Standardní model z modelové řady nabízí například tři jízdní režimy, antihoppingovou kluznou spojku nebo funkci brzdění motorem, CB1000R+ navíc dostala vyhřívané rukojeti, hliníkový kryt předního a zadního blatníku a také zadního sedla, větrný štítek, mřížku chladiče s logem CB1000R a rychlořazení. Chybí tu snad ještě něco?

Technické údaje

Fotogalerie

Kontakty

Zavolejte na +420 371 005 254 nebo si vyberte svého prodejce

Vaši prodejci

Kateřina Končelová

Kateřina Končelová
prodejce nových a ojetých motocyklů a motopříslušenství
tel: +420 371 005 254
mob: +420 734 446 112
e-mail: katerina.koncelova@smucler.cz


Kontaktujte nás