HONDA CB1100 RS

CB1100 RS

Základní údaje

Kožené kalhoty, kombinéza nebo kevlarové džíny, pohodlné boty, retro helma a můžete vyrazit. HONDA CB1100 RS je pravý retro motocykl s úžasnými prvky Café Racer.

  • buďte vidět
  • buďte styloví
  • buďte svůdní
  • buďte šťastní

To vše s motocyklem HONDA CB1100 RS!

Cena již od 339 900 Kč

Vybrat model pro testovací jízdu

Skladové motocykly CB1100 RS

Líbil by se vám motocykl vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Zavřít

Chci poptat motocykl

Nenašli jste motocykl podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude motocykl odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * HONDA
Model: * CB1100 RS
Najeto do:
Motor:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Opravdové retro

Retro je dnes v módě, ovšem ne každý motocykl je navržen tak, aby jeho vzhled věrně napodoboval motocykly ze 70. a 80. let do posledního detailu tak, jako je tomu u CB1100 RS. Drsné tvary s nádechem populárního stylu Cafe Racer vás jistě ohromí.

Styl v každém detailu

Od silného a stylově vypadajícího motoru vedou čtyři chromované svody svedené do dvou chromovaných koncovek. Nápadné zadní odpružení se žlutými pružinami zaujme hned na první pohled. O něco decentněji, ale stejně tak stylově, pak vypadají nenápadná směrová světla nebo nádrž se sportovními rysy.

Všechny údaje

Při usednutí za řídítka se před vámi objeví dva klasické přístroje - rychloměr a otáčkoměr. Zdobí je chromové rámečky a kromě rychlosti a otáček motoru zobrazují také denní a celkové počítadlo kilometrů, stav paliva, čas, zařazený rychlostní stupeň, spotřebu paliva a počítadlo dojezdu.

Ohromí jízdními vlastnostmi

Oproti klasickým motocyklům z dřívějších časů nabízí zcela jiný jízdní zážitek. Dvojitý kolébkový trubkový rám je dostatečně tuhý, aby se nevlnil za žádné situace. Sportovnější jízdu mimo jiné umožňují skvělé brzdy - vpředu dva 310 mm plovoucí kotouče a vzadu kotouč o průměru 256 mm. Nechte se okouzlit modely z této modelové řady.

Technické údaje

Kontakty

Zavolejte na +420 371 005 254 nebo si vyberte svého prodejce

Vaši prodejci

Kateřina Končelová

Kateřina Končelová
prodejce nových a ojetých motocyklů a motopříslušenství
tel: +420 371 005 254
mob: +420 734 446 112
e-mail: katerina.koncelova@smucler.cz


Kontaktujte nás