HONDA VISION

VISION

Základní údaje

V městských uličkách bude vaším nejlepším přítelem.

Vzduchem chlazený čtyřdobý motor skútru s objemem 110 ccm zaujme skvělým vyvážením výkonu a spotřeby paliva. Kompaktní rozměry modelu Vision stále nabízejí pohodlnou jízdu pro dvě osoby a dostatečně velký úložný prostor.

Díky pokročilému systému vstřikování paliva je Vision ohleduplný k životnímu prostředí a plní emisní normu Euro 4. Kombinovaný brzdový systém CBS propojuje přední a zadní brzdu a zajišťuje pohotové a stabilní brzdění.

Cena již od 55 900 Kč

Vybrat model pro testovací jízdu

Skladové motocykly VISION

Líbil by se vám motocykl vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Zavřít

Chci poptat motocykl

Nenašli jste motocykl podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude motocykl odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * HONDA
Model: * VISION
Najeto do:
Motor:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Lehká váha

Díky pohotovostní hmotnosti pouhých 102 kilogramů se neuvěřitelně snadno ovládá. Řídítka přesně přenáší vaše pokyny k přednímu kolu a tak je řízení velice intuitivní. Nízkou hmotnost oceníte zejména při proplétání se městskými ulicemi.

Brzdí i za vás

U modelu Vision naleznete kombinovaný brzdový systém CBS propojující přední kotoučovou brzdu se zadní bubnovou brzdou, takže při stisknutí levé brzdové páčky, brzdí obě brzdy najednou, zatímco pravá brzdová páčka ovládá pouze brzdu na předním kole.

Dostatek místa i pro dva

Kompaktní rozměry Visionu umožňují projetí i té nejmenší mezery v koloně a usnadní hledání místa na zaparkování. Poskytuje však dostatek prostoru pro pohodlnou jízdu dvou osob a nabízí velký úložný prostor, kam schováte přilbu.

Jezděte ekonomicky

Elektronické vstřikování paliva zajišťuje ekonomický provoz a plnění emisních norem. Spotřeba se pohybuje kolem dvou litrů paliva na sto ujetých kilometrů. To vám dává možnost jezdit s extrémně nízkými provozními náklady. I na to ve stáji Honda myslí.

Technické údaje

Originální příslušenství HONDA

Katalog volnočasového oblečení Honda 2015

Ke stažení

Katalog

Ke stažení

Cenik_CZ_01.09.2020 Katalog

Fotogalerie

Kontakty

Zavolejte na +420 371 005 254 nebo si vyberte svého prodejce

Vaši prodejci

Kateřina Končelová

Kateřina Končelová
prodejce nových a ojetých motocyklů a motopříslušenství
tel: +420 371 005 254
mob: +420 734 446 112
e-mail: katerina.koncelova@smucler.cz


Kontaktujte nás