HONDA SH300i

SH300i

Základní údaje

Posláním skútru SH300i je učinit život ve městě snazším, obratnějším a levnějším. Svého cíle dosahuje díky štíhlému a kompaktnímu designu, který dovoluje snadné projíždění rušnými ulicemi i parkování na těsných místech. Elektrické startování umožňuje rychle odjet, kdykoliv budete potřebovat, zatímco moderní kapalinou chlazený jednoválcový motor zajišťuje nízké náklady na palivo a údržbu.

Vysoce kvalitní materiál sedadla dodává modelu SH300i stylový vzhled a poskytuje celodenní pohodlí pro řidiče i spolujezdce. Sklopné stupačky udržují pohodlí za jízdy, ale mohou se také sklopit, aby neomezovaly maximální náklon motocyklu v zatáčkách při sportovní jízdě. Výsledkem je propracovaný a spolehlivý motocykl, který je díky schopnosti ujet až 250 km na jednu nádrž skutečně všestranným společníkem.

Cena již od 139 900 Kč

Vybrat model pro testovací jízdu

Skladové motocykly SH300i

Líbil by se vám motocykl vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Zavřít

Chci poptat motocykl

Nenašli jste motocykl podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude motocykl odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * HONDA
Model: * SH300i
Najeto do:
Motor:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Projedete všude

Kompaktní skútr je stvořený pro ucpané ulice města a jeho obratnost vám urychlí každodenní jízdu do práce a zase zpátky domů. Úzká stavba pomáhá k tomu, že se protáhnete i tou nejmenší mezerou a zaparkujete, kde budete chtít, protože nikomu nebude překážet.

Městský sprinter

Kapalinou chlazený jednoválec s objemem 279 ccm a čtyřmi ventily nabízí slušnou porci kroutícího momentu, což vám umožní vystartovat z jakékoliv křižovatky tak rychle, že během několika sekund už automobily za vámi ve zpětném zrcátku téměř neuvidíte.

Decentní, ale svůj

Nadčasový vzhled, který zapadá do řady Honda SH, je svým způsobem osobitý, ale nebudí zbytečně velký rozruch. S modelem SH300i zkrátka dokonale zapadnete do ruchu města, kde si budete moci užívat výhody jízdy na skútru a přitom nerozčilovat řidiče, až je budete s úsměvem předjíždět.

Přehlednost především

Všechny potřebné údaje o vaší jízdě se dozvíte z palubních přístrojů. Uprostřed svou velikostí dominuje rychloměr a vedle něj jsou umístěny ukazatele teploty chladící kapaliny a stavu paliva. Pod rychloměrem pak najdete modře podsvícený displej s dalšími údaji.

Technické údaje

Originální příslušenství HONDA

Katalog volnočasového oblečení Honda 2015

Ke stažení

Katalog

Ke stažení

Cenik_CZ_01.09.2020 Katalog

Fotogalerie

Kontakty

Zavolejte na +420 371 005 254 nebo si vyberte svého prodejce

Vaši prodejci

Kateřina Končelová

Kateřina Končelová
prodejce nových a ojetých motocyklů a motopříslušenství
tel: +420 371 005 254
mob: +420 734 446 112
e-mail: katerina.koncelova@smucler.cz


Kontaktujte nás