HONDA SH125i

SH125i

Základní údaje

Stylový, spolehlivý a úsporný

  • Kapalinou chlazený čtyřdobý jednoválcový motor skútru SH125i je vybavený technologiemi pro snížení vnitřního tření eSP (enhanced Smart Power) společnosti Honda, který nabízí sníženou spotřebu paliva a nižší emise.
  • Skútr je také vybaven systémem elektronického vstřikování paliva PGM-FI a volitelným systémem Idle Stop, který po 3 sekundách vypíná motor při zastavení v provozu nebo na křižovatce a automaticky jej nastartuje při otočení plynovou rukojetí.
  • Rám z kruhových ocelových trubek zajišťuje snadnou ovladatelnost a provozní spolehlivost, zatímco plochá podlaha a velký podsedlový prostor pro dvě integrální přilby zajišťují komfort a praktičnost.
  • Kombinovaný brzdový systém CBS propojuje brzdy předního a zadního kola a je dodáván ve standardním vybavení společně s  ABS.

Cena již od 87 900 Kč

Vybrat model pro testovací jízdu

Skladové motocykly SH125i

Líbil by se vám motocykl vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Zavřít

Chci poptat motocykl

Nenašli jste motocykl podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude motocykl odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * HONDA
Model: * SH125i
Najeto do:
Motor:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Uspořte palivo

Motor využívá osvědčené technologie nízkého vnitřního tření eSP, takže nabízí nižší spotřebu paliva a produkuje méně emisí. Poskytuje i volitelný systém Idle Stop, který vypíná motor při zastavení a následně ho při otočení plynovou rukojetí zase probudí k životu.

Důmyslné spojení

SH125i je vybaven kombinovaným brzdovým systémem, který se spolehlivě stará o vaši bezpečnost díky tomu, že při brzdění propojuje přední a zadní brzdu. Tím účinně předchází riziku smyku jednoho z kol při jeho případném přebrzdění.

Už ho znáte

Všechno je zde navrženo a umístěno tak, aby ovládání bylo maximálně intuitivní. Příjemný posed, řídítka padnoucí přesně do ruky a tlačítka na těch správných místech je to pravé pro pohodlnou jízdu. Skútr ideální pro všechny, kteří začínají v provozu, ale i pro ty ostřílené.

Snadné je jet

Těžiště skútru se nachází v jeho středu. To přispívá k přesnému a snadnému ovládání. Jízda se tak stává nečekaně jednoduchou i pro začátečníka v jedné stopě. Podvozek je navíc velmi stabilní v zatáčkách i při jízdě v přímém směru.

Technické údaje

Originální příslušenství HONDA

Katalog volnočasového oblečení Honda 2015

Ke stažení

Katalog

Ke stažení

Cenik_CZ_01.09.2020 Katalog

Fotogalerie

Kontakty

Zavolejte na +420 371 005 254 nebo si vyberte svého prodejce

Vaši prodejci

Kateřina Končelová

Kateřina Končelová
prodejce nových a ojetých motocyklů a motopříslušenství
tel: +420 371 005 254
mob: +420 734 446 112
e-mail: katerina.koncelova@smucler.cz


Kontaktujte nás