HONDA PCX125

PCX125

Základní údaje

Nízký hluk, nízké emise, snadná ovladatelnost a moderní image

Model PCX nabízí nejen praktičnost, ale také rychlou a zábavnou jízdu. Motor s technologiemi pro snížení vnitřního tření eSP o objemu 125 ccm poskytuje tichý a jemný chod. Lehký a překvapivě výkonný skútr zaujme rychlou akcelerací, což se hodí pro rychlé starty na křižovatkách.

Spotřeba paliva je opravdu působivá, částečně také díky inovativnímu systému Idle Stop, který vypne motor po třech sekundách běhu na volnoběh. Systém motor opět nastartuje při otočení plynovou rukojetí.

Plynulý výkon doplňuje uvolněný a komfortní pocit z jízdy, který poskytuje dlouhé a nízké sedadlo společně s prostornými stupačkami.

Cena již od 72 900 Kč

Vybrat model pro testovací jízdu

Skladové motocykly PCX125

Líbil by se vám motocykl vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Zavřít

Chci poptat motocykl

Nenašli jste motocykl podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude motocykl odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * HONDA
Model: * PCX125
Najeto do:
Motor:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Elegance v pohybu

Vzhled, který v sobě snoubí sportovní charakter a zároveň jistou dávku luxusu. Přesně to popisuje design PCX125. Vypadá jednoduše elegantně při všech příležitostech, ať už se jedná o proplouvání městem nebo výlet mimo jeho hranice.

Místo na vše důležité

Do podsedlového prostoru lze pohodlně uložit otevřenou přilbu, povinnou výbavu a pořád ještě zbude dost místa například na mikinu, aby vám nebyla zima, až se budete pozdě večer vracet z práce nebo prodloužené vyjížďky.

Příjemný posez

PCX125 nabízí štíhlou linii hodící se do městského provozu nebo při parkování ve stísněném prostoru. I přes své kompaktní rozměry dává jezdci dostatek prostoru na nohy a pohodlné speciálně tvarované sedlo si vás získá svým maximálním komfortem.

Mrštný sluha

Motor s výbornými jízdními vlastnostmi doplňuje kvalitní podvozek, který usnadní váš všední život. Díky krátkému rozvoru a malému poloměru otáčení bude v koloně bez námahy přejíždět z pruhu do pruhu a proplétat se mezi všudypřítomnými automobily. Nechybí mu ani kombinovaný brzdový systém CBS propojující přední a zadní brzdu.

Technické údaje

Originální příslušenství HONDA

Katalog volnočasového oblečení Honda 2015

Fotogalerie

Vaši prodejci

Bc. Lenka Řachová

Bc. Lenka Řachová
prodejce nových a ojetých motocyklů a motopříslušenství
tel: +420 371 005 254
mob: +420 734 446 111
e-mail: lenka.rachova@smucler.cz


Kontaktujte nás