HONDA PCX125

PCX125

Základní údaje

Nízký hluk, nízké emise, snadná ovladatelnost a moderní image!

Model PCX nabízí nejen praktičnost, ale také rychlou a zábavnou jízdu. Motor s technologiemi pro snížení vnitřního tření eSP o objemu 125 ccm poskytuje tichý a jemný chod. Lehký a překvapivě výkonný skútr zaujme rychlou akcelerací, což se hodí pro rychlé starty na křižovatkách.

Spotřeba paliva je opravdu působivá, částečně také díky inovativnímu systému Idle Stop, který vypne motor po třech sekundách běhu na volnoběh. Systém motor opět nastartuje při otočení plynovou rukojetí.

Plynulý výkon doplňuje uvolněný a komfortní pocit z jízdy, který poskytuje dlouhé a nízké sedadlo společně s prostornými stupačkami.

Cena již od 75 900 Kč

Vybrat model pro testovací jízdu

Skladové motocykly PCX125

Líbil by se vám motocykl vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Zavřít

Chci poptat motocykl

Nenašli jste motocykl podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude motocykl odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * HONDA
Model: * PCX125
Najeto do:
Motor:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Elegance v pohybu

Vzhled, který v sobě snoubí sportovní charakter a zároveň jistou dávku luxusu. Přesně to popisuje design Honda CX125. Vypadá elegantně při všech příležitostech, ať už se jedná o proplouvání městem nebo výlet po okolí.

Místo na vše důležité

Do podsedlového prostoru lze pohodlně uložit otevřenou přilbu, povinnou výbavu a pořád ještě zbude dost místa například na mikinu, aby vám nebyla zima, až se budete pozdě večer vracet z práce nebo prodloužené vyjížďky. Ideální skútr, co říkáte?

Příjemný posez

PCX125 nabízí štíhlou linii, která se hodí do městského provozu a oceníte ji i při parkování ve stísněném prostoru. I přes své kompaktní rozměry dává jezdci dostatek prostoru na nohy a pohodlné, speciálně tvarované sedlo si vás získá svým maximálním komfortem.

Mrštný sluha

Spolehlivý motor a výborné jízdní vlastnosti díky kvalitním podvozkovým komponentům vám usnadní život. Díky krátkému rozvoru a malému poloměru otáčení budete v koloně bez námahy přejíždět z pruhu do pruhu a proplétat se mezi automobily. Nechybí mu ani kombinovaný brzdový systém CBS, který propojuje přední a zadní brzdu a zvyšuje tak bezpečnost.

Technické údaje

Originální příslušenství HONDA

Katalog volnočasového oblečení Honda 2015

Ke stažení

Katalog

Ke stažení

Cenik_CZ_01.09.2020 Katalog

Kontakty

Zavolejte na +420 371 005 254 nebo si vyberte svého prodejce

Vaši prodejci

Kateřina Končelová

Kateřina Končelová
prodejce nových a ojetých motocyklů a motopříslušenství
tel: +420 371 005 254
mob: +420 734 446 112
e-mail: katerina.koncelova@smucler.cz


Kontaktujte nás