HONDA INTEGRA

INTEGRA

Základní údaje

Integra nabízí unikátní kombinaci zážitku z jízdy a praktických vlastností.

  • vyvážený výkon a bezkonkurenčně nízkou spotřebu paliva motoru 745 ccm ještě zdokonaluje inovativní dvouspojková převodovka Honda DCT
  • kotoučové hydraulické brzdy na obou kolech s tvarovanými kotouči a ABS zajišťují jistotu při brzdění
  • velký zavazadlový prostor pod sedadlem na uschování přilby
  • promyšlené detaily, jako nastavitelná brzdová páčka, moderní LCD přístrojový panel a naladěný tón výfuku vyvolají úsměv na tváři, jakmile se svou Integrou vyrazíte na cestu

Cena již od 249 900 Kč

Vybrat model pro testovací jízdu

Skladové motocykly INTEGRA (1)

Honda SH125i Barva: stříbrná metalíza
Aktuální cena: 87 900 Kč
Zavřít

Chci poptat motocykl

Nenašli jste motocykl podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude motocykl odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * HONDA
Model: * INTEGRA
Najeto do:
Motor:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Vlastnosti motocyklu

Integra poskytuje speciální kombinaci praktických vlastností skútru a výborných jízdních vlastností motocyklu, které jsou zajištěny umístěním motoru ve středu motocyklu, takže větší část hmotnosti leží na předním kole. Přenos výkonu na poháněné zadní kolo obstarává sekundární převod řetězem.

Zcela bez vibrací

Motor je vybaven dvěma vyvažovacími hřídeli pro hladký chod motoru a maximální odstranění rušivých vibrací. Oproti minulému modelu se motor dočkal zvýšení výkonu o 3 kW a nárůstu točivého momentu o 6 Nm.

Brzdy jsou základ

Kotoučové hydraulické brzdy s elegantními okousanými kotouči zajišťují neotřesitelnou jistotu při brzdění na všech typech povrchů. Navíc můžete bez problémů zastavit v kopci, opřít skútr o boční stojan, a díky parkovací brzdě zůstane stát tak, jak jste ho tam zanechali.

Dostatek prostoru

Stylový skútr nabídne dostatek místa pro nohy každého jezdce a zavazadlový prostor pod sedlem, které je potaženo novým protiskluzovým materiálem. Prostor pod sedlem nabízí dostatek místa na uschování otevřené motocyklové přilby a dalších drobností.

Technické údaje

Vaši prodejci

Bc. Lenka Řachová

Bc. Lenka Řachová
prodejce nových a ojetých motocyklů a motopříslušenství
tel: +420 371 005 254
mob: +420 734 446 111
e-mail: lenka.rachova@smucler.cz


Kontaktujte nás