HONDA FORZA 125

FORZA 125

Základní údaje

Nová Forza 125 vám nabízí víc.

Více výkonu. Více stylu. Více praktičnosti. Více technologií. Forza 125 vám dá jistotu, se kterou zvládnete všechno, co na vás život ve městě nastraží. S prvotřídní akcelerací je každá jízda víc než jen obyčejnou cestou do cíle určení. Její design skvěle vynikne v rušných městských ulicích, zatímco funkčnost předního štítu oceníte hlavně při rychlé jízdě nebo v dešti.

  • čtyřventilový motor o objemu 125 ccm
  • 11,5 litrová nádrž
  • skvěle obratná v městském provozu
  • zajímavé detaily – úložný prostor pod sedlem pro 2 integrální přilby, 12 V zásuvka na nabíječku, přední i zadní světlo z LED diod

Cena již od 129 900 Kč

Vybrat model pro testovací jízdu

Skladové motocykly FORZA 125

Líbil by se vám motocykl vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Zavřít

Chci poptat motocykl

Nenašli jste motocykl podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude motocykl odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * HONDA
Model: * FORZA 125
Najeto do:
Motor:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Buďte styloví

Stylový skútr Forza 125 je obdařen štíhlou a velmi aerodynamickou kapotáží, která spojuje eleganci se sportovním charakterem. Jeho vzhled hned vynikne všude, kamkoliv přijedete. Navíc vás účinně ochrání před větrem i deštěm.

Pružnost právě pro vás

Motor s technologiemi pro snížení vnitřního tření eSP (enhanced Smart Power) dosahuje velmi nízké spotřeby a přitom vás z křižovatky vždy dostane jako první. Jeho pružnost směle konkuruje silnějším skútrům. Tak se nemusíte bát, že byste snad byli na tomto krasavci brzdou provozu. To v žádném případě.

Stabilita mu neschází

Výkonný skútr potřebuje i jistou dávku jízdní stability a tu Honda Forza 125 zcela určitě má. Zajišťují ji dostatečně velká kola, přední o velkosti patnáct palců a zadní čtrnáctipalcové kolo a aerodynamická kapotáž, která minimalizuje vznik nepříjemných turbulencí.

Pohodlí díky dokonalosti

Forza 125 vám nabízí bezkonkurenční pohodlí při jízdě. Stará se o to široké sedlo, které přispívá k uvolněné jízdní pozici nebo třeba přední plexištít nastavitelný do libovolné polohy v rozsahu 140 milimetrů. Všechny důležité informace se zobrazují na analogovém rychloměru a otáčkoměru a digitálním displeji se třemi režimy.

Technické údaje

Kontakty

Zavolejte na +420 371 005 254 nebo si vyberte svého prodejce

Vaši prodejci

Kateřina Končelová

Kateřina Končelová
prodejce nových a ojetých motocyklů a motopříslušenství
tel: +420 371 005 254
mob: +420 734 446 112
e-mail: katerina.koncelova@smucler.cz


Kontaktujte nás