HONDA Montesa 4Ride

Montesa 4Ride

Základní údaje

Objevte svobodu. Projížďky v přírodě mohou být okouzlující, když máte správného společníka. Čtyřtaktní jednoválec, nízká hmotnost, úžasná ovladatelnost – to je HONDA Montesa 4Ride.

  • světlá výška 330 milimetrů
  • nožní startér
  • hmotnost pouze 81 kg
  • úložný prostor pod sedlem
  • tři režimy motoru
  • digitální přístroje

Cena již od 189 900 Kč

Vybrat model pro testovací jízdu

Skladové motocykly Montesa 4Ride

Líbil by se vám motocykl vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Zavřít

Chci poptat motocykl

Nenašli jste motocykl podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude motocykl odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * HONDA
Model: * Montesa 4Ride
Najeto do:
Motor:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Žijte svobodou

Honda Montesa je poslední model trialové sekce Hondy. Nabízí nepodmíněnou svobodu a díky její výjimečné obratnosti jezdci umožní jet kamkoliv se mu zachce. Se světlou výškou 330 milimetrů rozhodně nebudete mít v terénu problémy.

Přitažlivá kombinace

Na silnici je unikátní design Montesy 4Ride naprosto nepřehlédnutelný. Červený přední blatník a boční kryty nádrže skvěle kontrastují s černými ráfky s paprsky a řídítky. Vše doplňuje sedlo, které tyto barvy spojuje. Pro zvýraznění jsou doplněny ještě bílou barvou u zadní části sedla, pod kterým se nachází úložný prostor.

Bez námahy

Štíhlá stavba a pouze nejnutnější doplňky potřebné k provozu na silnici zajišťují nízkou hmotnost a bezkonkurenční ovladatelnost v terénu. Nemusíte se tak bát těžkého ovládání, protože Honda Montesa 4Ride poslouchá na slovo a respektuje každé jemné naznačení toho, co má dělat. To budete milovat nejen v terénu, ale i při jízdě na silnici.

Převratné technologie

Motor je kapitolou sám o sobě. Revoluční čtyřtaktní jednoválec se čtyřmi ventily poskytuje dostatek výkonu při vysoké spolehlivosti a pyšnit se může také nízkou spotřebou. Pomocí tlačítka na řídítkách jezdec může přepínat mezi třemi režimy motoru.  Režim 1 nabízí vyvážený poměr mezi výkonem i točivým momentem, režim 2 nabízí přesné dávkování plynu v náročných podmínkách a režim 3 zaručuje maximální agresivitu a okamžitou odezvu na otočení plynové rukojeti.

Technické údaje

Fotogalerie

Kontakty

Zavolejte na +420 371 005 254 nebo si vyberte svého prodejce

Vaši prodejci

Kateřina Končelová

Kateřina Končelová
prodejce nových a ojetých motocyklů a motopříslušenství
tel: +420 371 005 254
mob: +420 734 446 112
e-mail: katerina.koncelova@smucler.cz


Kontaktujte nás