HONDA CRF450R

CRF450R

Základní údaje

Výkonný a spolehlivý stroj

Pořiďte si stroj, na který se můžete stoprocentně spolehnout.

Vyšší kroutící moment v nižších otáčkách umožňuje velice snadné dosažení vysoké rychlosti. Sami si nastavíte charakter motoru díky možnosti volby ze třech palivových map motoru. Vše si zvolíte pomocí třípolohového ovladače na řidítkách. 

Cena již od 229 900 Kč

Vybrat model pro testovací jízdu

Skladové motocykly CRF450R (1)

Honda CRF450R 2016 Barva: červená
Aktuální cena: 205 900 Kč
Zavřít

Chci poptat motocykl

Nenašli jste motocykl podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude motocykl odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * HONDA
Model: * CRF450R
Najeto do:
Motor:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Buďte vpředu

Vysoký kroutící moment v nižších otáčkách umožňuje rychlé dosažení maximálního výkonu, který CRF450R poskytuje. Síla a výkon motoru jsou opravdu působivé a nikdy vás nenechají pozadu za ostatními.

Tři tváře

Nastavte si charakter motoru podle aktuální situace na trati. Na výběr jsou tři odlišné nastavení projevu motoru. V prvním režimu se vám dostane přiměřené odezvy na plyn, druhý je určen na kluzký povrch a třetí nabízí maximální výkon ve své ryzí podobě.

Vylepšené odpružení

Nová přední vzduchová teleskopická vidlice KYB má o pět milimetrů větší zdvih než předchozí model, zdvih tak aktuálně činí 48 milimetrů. Přední vidlice i zadní tlumič nabízí také širší rozsah nastavení a lepší jízdní vlastnosti podporují i úpravy v geometrii.

Spolehlivý rváč

S tímto strojem dostanete velkou dávku spolehlivosti, tak vlastní pro motocykly značky Honda. Nestane se, že byste důležitý závod nedokončili kvůli technickým problémům. Samozřejmostí je i kvalitní zpracování všech částí motocyklu, které poznáte při každém pohledu, doteku nebo nevyhnutelném pádu.

Technické údaje

Originální příslušenství HONDA

Katalog volnočasového oblečení Honda 2015

Fotogalerie

Vaši prodejci

Bc. Lenka Řachová

Bc. Lenka Řachová
prodejce nových a ojetých motocyklů a motopříslušenství
tel: +420 371 005 254
mob: +420 734 446 111
e-mail: lenka.rachova@smucler.cz


Kontaktujte nás