HONDA CRF450R

CRF450R

Základní údaje

Buďte první.

CRF450R – stroj, na který se můžete stoprocentně spolehnout. Vysoký kroutící moment dostupný od nízkých otáček umožňuje nevídané zrychlení na startu a z každé zatáčky. Sami si můžete nastavit charakter motoru díky možnosti volby tří palivových map motoru. Vše si zvolíte pomocí třípolohového ovladače na řidítkách.

Pokud dáváte přednost výletům do přírody před motokrosovými tratěmi, ale chcete mít ten nejlepší off-road, mohl by pro vás být pravou volbou model CRF450RX. Vychází z modelu CRF450R a pyšní se všemi vylepšeními jako jeho předloha. Nabízí však výbavu specifickou pro endura – větší nádrž, 18palcové zadní kolo a stojan. Nechybí HRC systém řízení rozjezdu, odpružení a rám se dočkaly drobných změn. CRF450RX má čistou MX DNA, je ale přizpůsoben pro zvládání enduro výzev, trailů a náročných výjezdů v přírodě.

Cena již od 234 900 Kč

Vybrat model pro testovací jízdu

Skladové motocykly CRF450R

Líbil by se vám motocykl vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Zavřít

Chci poptat motocykl

Nenašli jste motocykl podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude motocykl odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * HONDA
Model: * CRF450R
Najeto do:
Motor:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Buďte vpředu

Vysoký točivý moment dostupný již od nízkých otáček umožňuje rychlé dosažení maximálního výkonu. Síla a výkon motoru jsou opravdu působivé a nikdy vás nenechají pozadu za ostatními. 

Tři tváře motorky

Nastavte si charakter motoru podle aktuální situace na trati. Na výběr jsou tři odlišné nastavení projevu motoru. V prvním režimu se vám dostane vyvážené odezvy na plyn, druhý je určen na kluzký povrch a třetí nabízí maximální výkon ve své ryzí podobě.

Prvotřídní odpružení

Přední vzduchová teleskopická vidlice Showa se zdvihem 49 milimetrů má nastavitelné předpětí a odskok. Zadní tlumič Showa je rovněž plně nastavitelný, odpružení si tak může jezdec přizpůsobit přesně podle svých preferencí. Nespokojte se s kompromisy.

Spolehlivý rváč

S tímto strojem dostanete velkou dávku spolehlivosti, tak vlastní pro motocykly značky Honda. Nestane se, že byste důležitý závod nedokončili kvůli technickým problémům. Samozřejmostí je i kvalitní zpracování všech částí motocyklu, které poznáte při každém pohledu i doteku.

Technické údaje

Originální příslušenství HONDA

Katalog volnočasového oblečení Honda 2015

Ke stažení

Cenik_CZ_01.09.2020

Fotogalerie

Kontakty

Zavolejte na +420 371 005 254 nebo si vyberte svého prodejce

Vaši prodejci

Kateřina Končelová

Kateřina Končelová
prodejce nových a ojetých motocyklů a motopříslušenství
tel: +420 371 005 254
mob: +420 734 446 112
e-mail: katerina.koncelova@smucler.cz


Kontaktujte nás