HONDA CRF250R

CRF250R

Základní údaje

Vyhrajte každý závod.

Motokrosové tratě jsou jejím nejoblíbenějším místem. Nezná žádné kompromisy. Jen touhu být nejlepší. CRF250R je ta správná volba pro každého jezdce, který chce dosáhnout těch nejlepších výsledků.

Pokud vám motokrosové tratě tolik neříkají a dáváte přednost spíše výletům do přírody, kde však chcete mít toho nejlepšího společníka, mohl by pro vás být pravou volbou model  CRF250RX. Vychází z modelu CRF250R a je velmi podobný své předloze. Nabízí však výbavu specifickou pro endura – větší nádrž, 18palcové zadní kolo a stojan. CRF250RX je ideální volba pro zvládání enduro výzev, trailů a náročných výjezdů v přírodě. Pro ty, co žijí off-road!

Cena již od 214 900 Kč

Vybrat model pro testovací jízdu

Skladové motocykly CRF250R

Líbil by se vám motocykl vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Zavřít

Chci poptat motocykl

Nenašli jste motocykl podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude motocykl odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * HONDA
Model: * CRF250R
Najeto do:
Motor:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Vítězný motor

Vysoký výkon i točivý moment, přesně tohle každý jezdec chce. Díky modelu Honda CRF250R to také dostane. Systém vstřikování PGM-FI s dvoustupňovým vstřikováním paliva poskytuje plynulou odezvu škrtící klapky a díky tomu jezdci nabízí razantní a zároveň plynulý průběh výkonu.

Tři v jednom

Stejně jako u CRF450R si můžete zvolit jedno ze tří různých nastavení motoru. Standardní režim s vyváženou charakteristikou je velmi univerzální, ve druhé volbě se projev motoru přizpůsobí kluzkému povrchu na dráze a po zvolení třetího módu dostanete z motoru maximální agresivitu.

Správná řešení

Konkurence je neustále silnější, a proto je třeba neusnout na vavřínech. Ke zlepšení výkonových parametrů došlo díky novému profilu vačky a upraveným tvarem sacích a výfukových kanálů, pístu a spalovací komory. Výfuk se dvěma koncovkami s velkým průměrem pomáhá k dosažení optimálních podmínek spalování a větší pružnosti motoru.

Kvalitní odpružení

Model CRF250R je vybaven kvalitním hliníkovým rámem. Přední vzduchová vidlice od firmy Showa má zdvih 49 milimetrů a pyšní se nízkou hodnotou vnitřního tření. Díky novému ventilu dovoluje velmi přesné nastavení a jezdec se tak bude moci na její funkci maximálně spolehnout.

Technické údaje

Originální příslušenství HONDA

Katalog volnočasového oblečení Honda 2015

Kontakty

Zavolejte na +420 371 005 254 nebo si vyberte svého prodejce

Vaši prodejci

Kateřina Končelová

Kateřina Končelová
prodejce nových a ojetých motocyklů a motopříslušenství
tel: +420 371 005 254
mob: +420 734 446 112
e-mail: katerina.koncelova@smucler.cz


Kontaktujte nás