HONDA CRF250R

CRF250R

Základní údaje

Moderní, spolehlivý a ještě více vylepšený

Dosáhněte lepších výsledků díky vyššímu výkonu a kroutícímu momentu motocyklu CRF250R. Nově nastavený systém PGM-FI s dvoustupňovým vstřikováním paliva pomohl zlepšit odezvu škrtící klapky. Má nový zdvojený výfuk, díky kterému budou výjezdy ze zatáček zase o něco rychlejší.

Sami si nastavíte charakter motoru díky možnosti volby ze tří palivových map. Vše si zvolíte třípolohovým tlačítkem na řidítkách.  

Cena již od 214 900 Kč

Vybrat model pro testovací jízdu

Skladové motocykly CRF250R

Líbil by se vám motocykl vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Zavřít

Chci poptat motocykl

Nenašli jste motocykl podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude motocykl odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * HONDA
Model: * CRF250R
Najeto do:
Motor:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Vylepšený motor

S novou CRF250R získáte vyšší výkon i kroutící moment. Nově nastavený systém PGM-FI s dvoustupňovým vstřikováním paliva znatelně zlepšuje odezvu škrtící klapky, a dosahuje tak lepšího chodu s čitelným nástupem výkonu.

Tři v jednom

Stejně jako u CRF450R si můžete zvolit jedno ze tří různých nastavení motoru. Lze nastavit buď standardní režim vhodný pro všechny podmínky, ve druhé volbě se projev přizpůsobí kluzkým podmínkám na dráze nebo po zvolení třetího módu dostanete z motoru maximální agresivitu.

Nová řešení

Modernizací prošlo také sání a výfuk, kde se zvýšily zdvihy ventilů, a u výfukových ventilů byla ocel nahrazena lehčím a pevnějším titanem. Nový výfuk se dvěma koncovkami s velkým průměrem pomáhá k dosažení optimálních podmínek a větší pružnosti motoru.

Kvalitní odpružení

Motocykl je vybaven kvalitním hliníkovým rámem a přední vzduchová vidlice od firmy Showa dostala o pět milimetrů větší zdvih než předchůdce. Konstruktéři u ní snížili vnitřní tření a s novým ventilem dovoluje přesnější nastavení. Zadní centrální tlumič je nyní osazen tvrdší pružinou.

Technické údaje

Originální příslušenství HONDA

Katalog volnočasového oblečení Honda 2015

Vaši prodejci

Bc. Lenka Řachová

Bc. Lenka Řachová
prodejce nových a ojetých motocyklů a motopříslušenství
tel: +420 371 005 254
mob: +420 734 446 111
e-mail: lenka.rachova@smucler.cz


Kontaktujte nás