HONDA X-ADV

X-ADV

Základní údaje

Zažívejte dobrodružství ve městě i v terénu každý den na jediném stroji.

Honda X-ADV je kompromis, který funguje. Je ideálním společníkem ve městě a neztratí se ani na nezpěvněných cestách Jižní Ameriky, Rumunska či Thajska. Procestujte klidně celý svět, s X-ADV vás to bude bavit!

  • 21 litrů úložného prostoru
  • LED světlomety
  • aerodynamický polohovatelný štít
  • kryty pro ochranu rukou

Cena již od 299 900 Kč

Vybrat model pro testovací jízdu

Skladové motocykly X-ADV (1)

Honda X-ADV Barva: stříbrná metalíza
Aktuální cena: 299 900 Kč
Zavřít

Chci poptat motocykl

Nenašli jste motocykl podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude motocykl odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * HONDA
Model: * X-ADV
Najeto do:
Motor:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Něco jiného

X-ADV představuje ideální kombinaci městského pomocníka a cestovatelského dobrodruha, který se nebojí vydat na dlouhé cesty. Nebuďte svázáni pravidly a vyzkoušejte něco neobvyklého. Nemusíte se bát ani lehčího terénu, se kterým si hravě poradí.

Pohodlí na dvou kolech

Na cestách poskytuje neobvyklou dávku pohodlí. Posaďte se do širokého pohodlného sedla, podívejte se na přehledný displej se všemi potřebnými údaji a přesvědčte se, že tenhle jedinečný stroj opravdu funguje. Na cestách jistě oceníte také 21 litrů velký úložný prostor pod sedlem.

V noci jako ve dne

Skvělou výbavu završují dva přední LED světlomety s nadstandardní účinností. Jsou součástí přední masky stejně jako polohovatelný aerodynamický štít zajišťující dokonalý odvod větru nastavitelný do pěti poloh s rozsahem 136 milimetrů.

Připraven do terénu

X-ADV navazuje na moderní vlnu crossoverů a jako správný stroj do terénu má také ochranu rukou. Kryty v terénu chrání ruce proti odletujícím kamenům, ale jistě je oceníte i na silnici za studeného nebo deštivého počasí.

Technické údaje

Vaši prodejci

Bc. Lenka Řachová

Bc. Lenka Řachová
prodejce nových a ojetých motocyklů a motopříslušenství
tel: +420 371 005 254
mob: +420 734 446 111
e-mail: lenka.rachova@smucler.cz


Kontaktujte nás