HONDA VFR800X Crossrunner

VFR800X Crossrunner

Základní údaje

Unikněte všedním dnům s VFR800X CROSSRUNNER

VFR800X Crossrunner vás osvobodí od každodenního stresu ze života ve městě. Model se stejným podvozkem a motorem jako VFR800F, plný sportovně-dobrodružného charakteru, přemění každou vaši jízdu v dokonalý únik. Minimalistická přední maska a boční kapoty účinně odvádějí proud vzduchu a zároveň vystavují na obdiv svalnatý motor V4 VTEC.

  • 16-ti ventilový motor V4 VTEC o objemu 782 cm 3 
  • Vypínatelný systémem kontroly trakce HSTC a dvoukanálovým ABS
  • Crossrunner je také pohodlný – s dlouhými zdvihy předního i zadního odpružení, širokými řidítky, vzpřímenou jízdní pozicí a nastavitelnou výškou sedla

Cena již od 334 900 Kč

Vybrat model pro testovací jízdu

Skladové motocykly VFR800X Crossrunner (1)

Honda VFR800X Crossrunner Barva: červená
Aktuální cena: 334 900 Kč
Zavřít

Chci poptat motocykl

Nenašli jste motocykl podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude motocykl odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * HONDA
Model: * VFR800X Crossrunner
Najeto do:
Motor:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Neobyčejný motor

Šestnáctiventilový čtyřválcový motor nabízí dostatečné množství kroutícího momentu již od nízkých otáček a až nečekaně živé je díky systému VTEC střední pásmo, přes které se rychle dostanete až k maximálnímu výkonu.

Nezaměnitelný vzhled

Už z dálky bude každý vědět, jaký krasavec se k němu právě blíží, a to díky unikátnímu přednímu světlometu ve tvaru písmene X. Ze strany uvidíte poutavou linii táhnoucí se od předního blatníku přes nádrž až k sedlu jezdce vytvářející svěží vzhled.

Pohodlný sportovec

S Crossrunnerem si zatáčky doslova užijete, nohy máte mírně pokrčené, takže si v každé zatáčce přijdete jako na sportovněji laděném motocyklu, a přesto neztrácí nic ze svého komfortního posedu, ve kterém můžete ujet stovky kilometrů v sedle bez nepříjemného ztuhnutí nohou.

Má sbaleno. A co vy?

VFR800X je osazen upravenou lehkou kyvnou vidlicí Pro-Arm. Boční kapoty s plexištítem kvalitně vykonávají svou práci odvodu vzduchu, a přesto krásně ukazují srdce Crossrunneru v kombinaci stříbrné a temně černé barvy. I tyto prvky z mnoha dalších přispívají k vykonávání poctivě odvedené práce na jakékoliv cestě.

Technické údaje

Vaši prodejci

Bc. Lenka Řachová

Bc. Lenka Řachová
prodejce nových a ojetých motocyklů a motopříslušenství
tel: +420 371 005 254
mob: +420 734 446 111
e-mail: lenka.rachova@smucler.cz


Kontaktujte nás