HONDA VFR800X Crossrunner

VFR800X Crossrunner

Základní údaje

Unikněte všedním dnům s VFR800X Crossrunner.

VFR800X Crossrunner vás osvobodí od každodenního stresu. Model se stejným podvozkem a motorem jako VFR800F je plný sportovně-dobrodružného charakteru a přemění každou vaši jízdu v dokonalý únik. Minimalistická přední maska a boční kapoty účinně odvádí proud vzduchu a zároveň vystavují na obdiv svalnatý motor V4 VTEC.

  • 16ventilový motor V4 VTEC o objemu 782 cm 3 
  • Vypínatelný systémem kontroly trakce HSTC a dvoukanálovým ABS
  • Nadstandardní komfort díky dlouhým zdvihům odpružení, širokým řidítkům, vzpřímené jízdní pozicí a nastavitelné výšce sedla

Cena již od 329 900 Kč

Vybrat model pro testovací jízdu

Skladové motocykly VFR800X Crossrunner

Líbil by se vám motocykl vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Zavřít

Chci poptat motocykl

Nenašli jste motocykl podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude motocykl odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * HONDA
Model: * VFR800X Crossrunner
Najeto do:
Motor:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Neobyčejný motor

Šestnáctiventilový čtyřválcový motor nabízí dostatečné množství kroutícího momentu od nízkých otáček a až nečekaně živé je díky systému VTEC střední pásmo, přes které se rychle dostanete až k maximálnímu výkonu.

Nezaměnitelný vzhled

Už z dálky bude každý vědět, jaký krasavec se k němu právě blíží díky unikátnímu přednímu světlometu ve tvaru písmene X. Při pohledu ze strany každého zaujme poutavá linie táhnoucí se od předního blatníku přes nádrž až k sedlu jezdce, která vytváří dynamický a svěží vzhled.

Pohodlný sportovec

S Crossrunnerem si zatáčky doslova užijete, nohy máte mírně pokrčené, takže si v každé zatáčce přijdete jako na sportovněji laděném motocyklu, a přesto neztrácí nic ze svého komfortního posedu, ve kterém můžete ujet stovky kilometrů v sedle bez nepříjemného ztuhnutí nohou.

Má sbaleno. A co vy?

VFR800X je vybaven upravenou lehkou kyvnou vidlicí Pro-Arm. Boční kapoty s plexištítem kvalitně vykonávají svou práci odvodu vzduchu, a přesto krásně ukazují srdce Crossrunneru v kombinaci stříbrné a temně černé barvy. Buďte si jisti, že Crossrunner poctivě odvede svou práci na jakékoliv cestě.

Technické údaje

Vaši prodejci

Bc. Lenka Řachová

Bc. Lenka Řachová
prodejce nových a ojetých motocyklů a motopříslušenství
tel: +420 371 005 254
mob: +420 734 446 111
e-mail: lenka.rachova@smucler.cz


Kontaktujte nás