HONDA NC750X

NC750X

Základní údaje

Prozkoumejte celý svět s NC750X

Model NC750X je nabitý vylepšenými funkcemi, které přispívají k dokonalejší jízdě. Ať už jste na cestě do práce, nebo se touláte otevřenou krajinou, NC750X ve vás probudí smysl pro dobrodružství při každém otočení plynové rukojeti. Od agresivního designu po moderní multifunkční displej, NC750X každým detailem prozrazuje vaši dobrodružnou povahu. 

  • Upravený motor s objemem 750 cm 3, odpružení s dlouhými zdvihy a praktická všestrannost 
  • Volitelná dvouspojková převodovka Honda DCT
  • Kompaktní nádrž o objemu 14,1 litru v kombinaci s prvotřídní spotřebou paliva nabídne dojezd téměř 400 km na jedno natankování

Cena již od 199 900 Kč

Vybrat model pro testovací jízdu

Skladové motocykly NC750X

Líbil by se vám motocykl vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Zavřít

Chci poptat motocykl

Nenašli jste motocykl podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude motocykl odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * HONDA
Model: * NC750X
Najeto do:
Motor:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Cokoliv chcete

NC750X je velmi praktický a všestranný motocykl. Chcete jezdit do práce? O víkendu si trochu odpočinout nebo jet rovnou na dovolenou? Přesně k tomu je určen a překvapí vás sympatickým projevem motoru a dobrými jízdními vlastnostmi.

Dívejte se okolo sebe

Na motocyklu sedíte ve vzpřímené jízdní pozici, díky které máte úžasný panoramatický výhled v přírodě nebo přehled ve městě, kdy přesně víte, co se kolem vás děje. V městském provozu se navíc projevuje silná stránka motocyklu - skvělá obratnost v nízkých rychlostech.

Hodný sluha

Sedmsetpadesátkový motor citlivě reaguje na každé přidání plynu, takže si jízdu patřičně užijete. Není ovšem nijak záludný a hodí se jak pro úplné začátečníky, tak i pro zkušené jezdce, kteří si nemusí nic dokazovat.

Cesta právě začíná

NC750X zcela jistě vyniká v městském provozu, stejně tak se ale hodí i na dobrodružné výpravy. Nikde přitom neudělá ostudu. Má atraktivní agresivní design, je vybaven ochranným plexištítem a například i moderním multifunkčním displejem.

Technické údaje

Vaši prodejci

Bc. Lenka Řachová

Bc. Lenka Řachová
prodejce nových a ojetých motocyklů a motopříslušenství
tel: +420 371 005 254
mob: +420 734 446 111
e-mail: lenka.rachova@smucler.cz


Kontaktujte nás