HONDA CRF250L

CRF250L

Základní údaje

Motorka připravená na cokoliv!

Silniční enduro Honda CRF250L bylo navrženo s ohledem na dlouholeté závodní zkušenosti s legendárními motokrosovými a enduro speciály CRF-R a CRF-X. Kombinuje drsný terénní styl s praktičností pro silniční provoz.

  • vysokootáčkový čtyřventilový jednoválec DOHC
  • programovatelné vstřikování paliva
  • šestistupňová převodovka
  • přehledný digitální přístrojový panel
  • palivová nádrž s objemem 7,8 litru

Honda CRF250L vyniká v terénu díky dlouhým zdvihům odpružení, nízké hmotnosti, úzké stavbě, skvělé ovladatelnosti a citlivě reagujícímu motoru. S přehledem zvládne také jízdu v hustém provozu ve městě nebo na rozbitých cestách. Takové jsou modely Adventure!

Cena již od 124 900 Kč

Vybrat model pro testovací jízdu

Skladové motocykly CRF250L

Líbil by se vám motocykl vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Zavřít

Chci poptat motocykl

Nenašli jste motocykl podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude motocykl odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * HONDA
Model: * CRF250L
Najeto do:
Motor:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Dvě osobnosti v jednom těle

Silniční enduro CRF250L zvládá nezvladatelné. Navazuje na motokrosové a enduro závodní speciály, přesto se bez problémů můžete legálně svézt po místních okreskách nebo dokonce ve městě se všední praktičností.

Dostatek odhodlání

Vysokootáčkový jednoválec o objemu 250 ccm nabízí dostatečné množství výkonu s velkou rezervou pro předjíždění nebo výjezd v lesním kopcovitém terénu a šestistupňová převodovka s plynulým nárůstem točivého momentu se bezpečně postará o spolehlivou trakci zadního kola.

Něco víc

I pouze několik příkladů z nekonečného výčtu prvků jasně ukazuje, proč je CRF250L výjimečná. Nízká hmotnost, dlouhé zdvihy odpružení, štíhlá stavba a motor reagující přesně podle vašich pokynů, dokáží udělat z terénního motocyklu ještě něco víc, než byste čekali.

Kvalitní základ

Základem je ocelový rám z oválných trubek, kvalitní USD přední vidlice Showa se zdvihem 43 milimetrů a zadní tlumič od stejné značky. K těm nejlepším jízdním vlastnostem v terénu i na silnici pomáhá také lehká hliníková kyvná vidlice.

Technické údaje

Fotogalerie

Kontakty

Zavolejte na +420 371 005 254 nebo si vyberte svého prodejce

Vaši prodejci

Kateřina Končelová

Kateřina Končelová
prodejce nových a ojetých motocyklů a motopříslušenství
tel: +420 371 005 254
mob: +420 734 446 112
e-mail: katerina.koncelova@smucler.cz


Kontaktujte nás