HONDA CRF1100L Africa Twin

Honda CRF1100L Africa Twin

Základní údaje

Skutečné dobrodružství čeká, vyrazte za ním.

Moderní Honda Africa Twin pokračuje ve stopách svého předchůdce, které jsou těsně spojeny s historií Dakaru. Očekávat můžete dostatek pohodlí na dlouhých cestách a když vaše srdce zatouží po dobrodružství, má dost síly a obratnosti na to, aby vás protáhla tím nejnáročnějším terénem i tam, kde žádné cesty nevedou.

Na výběr je také verze CRF1100L Africa Twin Adventure Sports , která je ještě více přizpůsobena na dlouhé cesty. Oproti standardní, terénně zaměřené verzi, má větší palivovou nádrž s objemem 24,8 l a již v základní výbavě nabízí tempomat (stejně jako standardní verze), vyhřívané rukojeti, nabíjecí zásuvku, větší aerodynamický štít, ještě odolnější kryt motoru a volitelný systém plně nastavitelného odpružení SHOWA EERA se čtyřmi režimy.

Cena již od 364 900 Kč

Vybrat model pro testovací jízdu

Skladové motocykly CRF1100L Africa Twin

Líbil by se vám motocykl vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Zavřít

Chci poptat motocykl

Nenašli jste motocykl podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude motocykl odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * HONDA
Model: * CRF1100L Africa Twin
Najeto do:
Motor:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Odvahu neztratila

V roce 1986 se objevil jeho předchůdce na známé Rallye Dakar a hned zvítězil, stejně jako v dalších třech ročnících tohoto závodu. Navázaly na něj další úspěšné modely značky a moderní CRF1100L Africa Twin je dalším příkladem toho, že Honda umí postavit motocykl, který se nebojí vydat za dobrodružstvím.

Ještě silnější

Moderní Africa Twin se představila v roce 2016 s litrovým motorem. Od modelového roku však má ve svém středu zabudovaný motor se zdvihovým objemem 1 084 cm3. Díky tomu se výkon zvýšil ze 70 kW na 75 kW a točivý moment vzrostl z 99 Nm na 105 Nm. Při jízdě lze volit mezi jízdními režimy Urban, Tour, Gravel a Off-Road.

Miluje dobrodružství

Nic pro vás nebude překážkou. CRF1100L Africa Twin je chvíli pohodlný cestovní motocykl a během okamžiku se promění v terénní speciál, se kterým jedete ve stupačkách daleko od jakékoli silnice. I v tom nejnáročnějším terénu budete obdivovat, jak snadno se ovládá a že se dokáže dostat přes každou nástrahu, která se před ní objeví.

Zaujme na první pohled

Nová Africa Twin je díky svým charakteristickým rysům neobyčejně přitažlivá. Povedené jsou také barevné kombinace. Základní varianta je dostupná v červeno-černé kombinaci a černé barvě s červenými prvky. Verzi Adventure Sports můžete mít buď v klasické bílo-modro-červené trikoloře nebo černé barvě. U této verze jsou dominantním prvkem vzhledu zlaté ráfky.

Technické údaje

Ke stažení

Ceník Katalog

Ke stažení

Ceník Katalog

Kontakty

Zavolejte na +420 371 005 254 nebo si vyberte svého prodejce

Vaši prodejci

Kateřina Končelová

Kateřina Končelová
prodejce nových a ojetých motocyklů a motopříslušenství
tel: +420 371 005 254
mob: +420 734 446 112
e-mail: katerina.koncelova@smucler.cz


Kontaktujte nás