HONDA CRF1000L Africa Twin

CRF1000L Africa Twin

Základní údaje

Je těžké odolat volání divočiny, když jedete na motocyklu Africa Twin.

Africa Twin ve svých původních kořenech, které jsou těsně spojeny s historií Dakaru, je stejně tak pohodlný cestovní motocykl jako praktický dopravní prostředek pro každý den. A když vaše srdce zatouží po dobrodružství – má dost síly a obratnosti na to, aby vás protáhla tím nejnáročnějším terénem tam, kde žádné cesty nevedou.

Vybrat si můžete také speciální verzi CRF1000L Africa Twin Adventure Sports, která oproti základní verzi nabízí navíc větší palivovou nádrž s objemem 24,2 l, větší světlou výšku, vyhřívané rukojeti, větší aerodynamický kryt a systém plně nastavitelného odpružení s vyšším zdvihem SHOWA.

Skutečné dobrodružství čeká, jeďte za ním.

Cena již od 354 900 Kč

Vybrat model pro testovací jízdu

Skladové motocykly CRF1000L Africa Twin (1)

Honda Africa Twin DCT Barva: černá
Aktuální cena: 354 900 Kč
Zavřít

Chci poptat motocykl

Nenašli jste motocykl podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude motocykl odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * HONDA
Model: * CRF1000L Africa Twin
Najeto do:
Motor:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Moderní historie

V roce 1986 se objevil jeho předchůdce na známé Rallye Dakar a hned zvítězil stejně jako v dalších třech ročnících tohoto závodu. Navázaly na něj další úspěšné modely a teď tu máme výsledek všech získaných zkušeností z předchozích let.

Máte na výběr

Africu Twin si můžete pořídit v několika variantách. Na výběr máte z manuální nebo automatické dvouspojkové převodovky DCT. Verze s automatickou převodovkou má navíc speciální mód pro jízdu v terénu. Dále si pak můžete vybrat, jestli chcete nastavitelný systém kontroly trakce HSTC. Samozřejmostí je  ABS.

Miluje dobrodružství

Nic pro vás již nebude překážkou. CRF1000L je chvíli pohodlný cestovní motocykl a než stihnete mrknout, už jedete po zablácené cestě. V klidu si troufnete i na ten nejnáročnější terén, protože Africa Twin projede vše, na co si vzpomenete.

Trefa do černého

Líbí se všem. Vybrat si můžete z několika poutavých barevných kombinací včetně klasické bílomodročervné trikolory. Vyplétaná kola, pořádný výfuk, kvalitní moderně tvarované plasty a štíhlé dvoudílné sedlo - to vše nabízí tato znovuzrozená legenda.

Technické údaje

Vaši prodejci

Bc. Lenka Řachová

Bc. Lenka Řachová
prodejce nových a ojetých motocyklů a motopříslušenství
tel: +420 371 005 254
mob: +420 734 446 111
e-mail: lenka.rachova@smucler.cz


Kontaktujte nás