HONDA CRF1000L Africa Twin

CRF1000L Africa Twin

Základní údaje

Je těžké odolat volání divočiny, když jedete na Hondě Africa Twin.

Africa Twin ve svých původních kořenech, které jsou těsně spojeny s historií Dakaru, je stejně tak pohodlný cestovní motocykl jako praktický dopravní prostředek pro každý den. A když vaše srdce zatouží po dobrodružství – má dost síly a obratnosti na to, aby vás protáhla tím nejnáročnějším terénem i tam, kde žádné cesty nevedou.

Vybrat si můžete také speciální verzi Honda  CRF1000L Africa Twin Adventure Sports, která oproti základní verzi nabízí navíc větší palivovou nádrž s objemem 24,2 l, větší světlou výšku, výše položené sedlo, vyhřívané rukojeti, větší aerodynamický kryt, ještě odolnější kryt motoru a systém plně nastavitelného odpružení s vyšším zdvihem SHOWA.

Skutečné dobrodružství čeká, vyrazte za ním.

Cena již od 354 900 Kč

Vybrat model pro testovací jízdu

Skladové motocykly CRF1000L Africa Twin

Líbil by se vám motocykl vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Zavřít

Chci poptat motocykl

Nenašli jste motocykl podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude motocykl odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * HONDA
Model: * CRF1000L Africa Twin
Najeto do:
Motor:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Moderní historie

V roce 1986 se objevil jeho předchůdce na známé Rallye Dakar a hned zvítězil, stejně jako v dalších třech ročnících tohoto závodu. Navázaly na něj další úspěšné modely a teď tu máme výsledek všech získaných zkušeností z předchozích let.

Máte na výběr

Africu Twin si můžete pořídit v několika variantách. Na výběr máte z manuální nebo automatické dvouspojkové převodovky DCT. Verze s automatickou převodovkou má navíc speciální mód pro jízdu v terénu. Dále si můžete vybrat, jestli chcete nastavitelný systém kontroly trakce HSTC. Samozřejmostí je  ABS, které nabízí možnost vypnutí pro zadní brzdu.

Miluje dobrodružství

Nic pro vás již nebude překážkou. Proto také nese modelová řada název Adventure. CRF1000L Africa Twin je chvíli pohodlný cestovní motocykl a než stihnete mrknout, už jedete ve stupačkách po zablácené cestě. V klidu si poradíte i s tím nejnáročnějším terénem, protože Africa Twin projede vše, na co si vzpomenete.

Trefa do černého

Líbí se všem. Vybrat si můžete z několika poutavých barevných kombinací včetně klasické bílomodročervené trikolory. Vyplétaná kola, pořádný výfuk, moderně tvarované plasty a štíhlé dvoudílné sedlo. Tak vypadá dokonalost v podání terénní legendy.

Technické údaje

Kontakty

Zavolejte na +420 371 005 254 nebo si vyberte svého prodejce

Vaši prodejci

Kateřina Končelová

Kateřina Končelová
prodejce nových a ojetých motocyklů a motopříslušenství
tel: +420 371 005 254
mob: +420 734 446 112
e-mail: katerina.koncelova@smucler.cz


Kontaktujte nás