HONDA CB500X

CB500X

Základní údaje

Dobrodružství na dosah!

Honda CB500X vyniká snadnou ovladatelností a uvolněnou jízdní pozicí. Díky tomu vám přibližuje dobrodružství a stává se vzrušujícím krokem vpřed. Ať už jedete do práce nebo na dovolenou, tenhle motocykl vám dá to nejlepší z obou světů.

  • dobrodružný design
  • moderní digitální displej
  • nastavitelný plexištít
  • LED světla a blinkry

Cena již od 169 900 Kč

Vybrat model pro testovací jízdu

Skladové motocykly CB500X

Líbil by se vám motocykl vybrané modelové řady? Postaráme se o to, aby byl váš.

Zavřít

Chci poptat motocykl

Nenašli jste motocykl podle svých představ? Vyplňte tento formulář a odešlete jej. Jakmile bude motocykl odovídající vašim požadavkům k dispozici, budmeme vás rádi informovat.

Informace o voze

Značka: * HONDA
Model: * CB500X
Najeto do:
Motor:
Stáří:

Kontaktní informace

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Město: *
Poznámka:* povinné položky

Všude tam, kam chcete

CB500X je ideální kombinací pro začínající jezdce i motorkáře, kteří chtějí uživatelsky přívětivý crossover pro pohyb ve městě a na občasné projížďky po nezpevněných cestách plných dobrodružství. Uvolněná jízdní pozice a nízká hmotnost přispívají ke snadné ovladatelnosti.

Nenechte se zahanbit

Řadový dvouválec poskytuje dostatečné množství výkonu i točivého momentu, díky tomu CB500X dokáže držet krok i s většími konkurenty. V nízkých otáčkách nabízí pružný projev a bez podřazení se nechá s lehkostí vytočit až do maximálních otáček.

Ten správný pocit

Odpružení předává řidiči všechny důležité informace o jízdě, díky čemuž se zvyšuje požitek z jízdy. Také spolehlivě odfiltruje všechny silniční nástrahy z řad nejrůznějších výmolů. Přesto si pořád zachovává patřičnou tuhost pro svižný styl jízdy. Modely z řady Adventure jsou správná volba!

Poslouchá na slovo

Moderní lité hliníkové ráfky s paprsky zaručují skvělou ovladatelnost a komfort, zatímco vlnité brzdové kotouče dodávají jistý pocit při každém zabrždění. Tvar sedla zaručuje maximální pohodlí i na neobyčejně dlouhých cestách.

Technické údaje

Kontakty

Zavolejte na +420 371 005 254 nebo si vyberte svého prodejce

Vaši prodejci

Kateřina Končelová

Kateřina Končelová
prodejce nových a ojetých motocyklů a motopříslušenství
tel: +420 371 005 254
mob: +420 734 446 112
e-mail: katerina.koncelova@smucler.cz


Kontaktujte nás