www.smucler.cz

Videa

Šmucler TV - 16. díl

První díl v roce 2020 bude ve znamení testování. Vašek pro vás vyzkoušel Volkswagen Golf 7. generace a to ve variantě dlouhé i krátké. Tedy model Golf a Golf Variant. A jak srovnání dopadlo? Podívejte se sami!

číst dále

Šmucler TV - 15. díl

Poslední díl pro rok 2019 je trochu jiný a nese se ve vánoční atmosféře. Proto jsme ho nazvali Vánoční speciál a je naším poděkováním vám všem. 

číst dále

Šmucler TV - 14. díl

V předposledním díle pro tento rok si představíme novinky, které nás čekají v roce 2020. Ukážeme nový Jazz a provedeme vás dárečky, které můžete koupit na našem showroomu. A udělat tak někomu blízkému stylové Vánoce.

číst dále

Šmucler TV - 13. díl

Honda CR-V Hybrid je hlavním tématem dalšího dílu Šmucler TV. Podívejte se, čím vším nás tento stylový a ekologický vůz překvapil a jak obstál v testu. Užijte si nový a prosluněný díl tak, jako my.

číst dále

Šmucler TV - 12. díl

Jak to vypadá, když přijedete s autem na servis k nám? Další díl našeho seriálu vám ukáže kompletní cestu vozu v našem Servisu jinak. Vítejte a poznejte všechny výhody, které pro vás máme.

číst dále

Šmucler TV - 11. díl

Nechte si zazimovat motocykl od nás. Co pro to udělat, jak postupujeme a jak to vypadá v naší motodílně? To už vám ukáže Vašek.

číst dále

Šmucler TV - 10. díl

Desátý díl je nacpaný po okraj. Věnuje se Golfu 8. generace nebo modelu Seat Leon FR Black Matt. Nenechte si ho ujít.

číst dále

Šmucler TV - 9. díl

Vašek představí novinky z Autocentra Jan Šmucler, konkrétně Cupra Tavascan, Rear Traffic Alert a modely vozů ŠKODA - KAMIQ a SCALA Monte Carlo. Opravdu pestrý díl.

číst dále

Z našeho Instagramu

Autocentrum Jan Šmucler
Nový Passat GTE s technologií #pluginhybrid 🚙🔋 . . . . . . #volkswagen #volkswagencz #vw #volkswagentiguan #vwr #classicvw #volkswagenr #plzen #pilsen #smucler #carpic #cars #sportcars #carphoto od @jezekpetrcz #vwcz #volkswagens #germancar #germancars @volkswagencz #carphoto od @jezekpe #smucler #car #carphoto #newcar #newcars #hybrid #electriccar #emobility
Autocentrum Jan Šmucler
Zaujme na první pohled. #PassatGTE . . . . . . #volkswagen #volkswagencz #vw #volkswagentiguan #vwr #classicvw #volkswagenr #plzen #pilsen #smucler #carpic #cars #sportcars #carphoto od @jezekpetrcz #vwcz #volkswagens #germancar #germancars @volkswagencz #carphoto od @jezekpe #smucler #car #carphoto #newcar #newcars #hybrid #electriccar #emobility
Autocentrum Jan Šmucler
@volkswagen #PassatGTE. Moderní mobilita s hybridní technologií 🚙🔋 . . . . . . #volkswagen #volkswagencz #vw #volkswagentiguan #vwr #classicvw #volkswagenr #plzen #pilsen #smucler #carpic #cars #sportcars #carphoto od @jezekpetrcz #vwcz #volkswagens #germancar #germancars @volkswagencz #carphoto od @jezekpe #smucler #car #carphoto #newcar #newcars #hybrid #electriccar #emobility
Autocentrum Jan Šmucler
Podívejte se zblízka na novou Hondu #jazz 🚗
Autocentrum Jan Šmucler
Vydejte se vlastní cestou s Hondou #jazz 🚘
Autocentrum Jan Šmucler
Honda #jazz = vůz pro všechny generace
více zábavy na našem Instagramu
© 2020 Autocentrum Jan Šmucler, s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl