22. září / Letiště Staňkov / 12:00
Den plný automobilů, motocyklů i zábavy pro samotáře i celou rodinu
předchozí následující
ŠKODA

ŠKODA


Mladá Boleslav a Kvasiny se transformují na 4 kola a přijíždějí do Staňkova. Země duní, oblaka se rozestupují. Tisíce návštěvníků čekají na vozy ŠKODA. Ano, i tak bude vypadat Auto Moto Show na letišti Staňkov 22. 9. 2018.

Přijďte se podívat na největší auto-moto akci v západních Čechách a vyzkoušet si některý z vozů ŠKODA.

Co vás čeká?

Škodovka zastoupí své místo nejen s testovacími jízdami, ale i novým programem “Bezpečně v autě”. V předváděcích vozech a v autě s řetězy si budete moci vyzkoušet, jak vypadají krizové situace a jak těmto nechtěným okamžikům předcházet. Kromě toho budete mít možnost otestovat všechny modely ŠKODA - od Citiga, Fabie po velký Superb až po Octavii RS. Bodem odpoledne, který si nesmíte nechat ujít, je pak soutěž “Natři Honzu”. Na profi-rallye-simulátoru se pokusíte překonat referenční čas Honzy Kopeckého. Vítěz celé soutěže získá na rok Fabii Edition R5!

SEAT

SEAT


Španělská srdce projíždějí v ulicích Staňkova a zajíždějí na letiště. Sportovní charakter i vlastní duše - to vše má své parkovací místo jisté. Vy se můžete těšit na SEAT!

Na staňkovském letišti to bude především o zábavě. A kromě super programu bude možnost testování všech vozů SEAT- od malé Ibizy po našlapaný 300koňový Leon Cupra.

SEAT v našem podání

Zajímají vás takové ty rychlé projížďky na okruhu? Co kdyby měly označení ETCC nebo TCR? Zkrátka závody, jak se patří! Ano, tušíte správně. Přijede Petr Fulín- trojnásobný šampión seriálu FIA ETCC a v současné chvíli jezdec v seriálu TCR. To si nesmíte nechat ujet!

HONDA

Honda/Honda Moto


Japonsko útočí na dvou i čtyřech kolech, v jedné i dvou stopách. Nemáme Pearl Harbor, máme letiště Staňkov. A to bude 22. 9. 2018 víc!

Vyzkoušejte Jazz, CR-V nebo třeba Civic Type-R s výkonem 320 koní, jednostopou Africu nebo další novinky z dílen HONDA MOTO.

Specialitky z HONDA týmu

Nečekejte exploze ani zranění, pouze milé duše s láskou k sushi a logu H. Zastavte se u našeho HONDA týmu.

Ukážeme vám novinky našeho Servisu Jinak pro podzim a zimu nebo speciální nabídku našeho Autobazaru Šmucler pod hlavičkou ŠKODA Plus a Das WeltAuto. Burácení motorů se blíží, nenechte si to ujít!

VW

Volkswagen osobní / užitkové


Golf R, nový Touareg nebo našlapané Caravelle či vrcholná verze Arteonu - to jsou taháky, které prostě musíte vidět. A otestovat! Projeďte se po okolí v některém z modelů Volkswagen nebo vyzkoušejte offroad trať, která bude pro letošní rok náročnější i zábavnější zároveň.

Bude to nejen o testovacích jízdách. Zjistit můžete možnosti rozšíření nebo vylepšení vozů, tipy pro servis nebo si poslechnout nějakou tu písničku a zasoutěžit si v Predator race.

Na své si přijdou i užitkové vozy

Zažijte na vlastní kůži jízdu zručnosti s novým vozem Volkswagen Crafter nebo poznejte zblízka 6válcový Amarok. Vozy, které mají opravdu velký … potenciál.

Zábava


Nezapomínáme na sportovní nadšence, rodiny s dětmi, milovníky adrenalinu nebo pečlivé detailisty. Program Auto Moto Show ve Staňkově je nabitý úžasnými zážitky.

 • autogramiáda - Petr Fulín (Fulda 22), pánové z HC Plzeň
 • AVON Truck - i ženy si přijdou na své
 • vyhlídkové lety v průběhu celého odpoledne
 • Predator Race připraví speciální překážku
 • jízdy zručnosti, offroad trať nebo program ŠKODA - “Bezpečně v autě”
 • SEAT klub
 • Hasičská/záchranná show
 • BESIP

Dětem pak přijde k chuti

 • malování na obličej
 • dětský svět Radovánek (zábava pro děti s hlídáním od profíků po celé odpoledne se skvělým programem)
 • skákací hrady
 • soutěže pro děti

K chuti přijde všem

 • chlazené nealkoholické nápoje
 • chmelový mok ze sedmého schodu
 • fantastické občerstvení

Kdo si hraje, nezlobí. A s plným břichem ani zlobit nejde :)

A nesmíme zapomenout na hudební doprovod!

Zkusíme to takhle: Hledá se žena.
Nebo snad: Šrouby a matice?

Je to tak, přijedou MANDRAGE. Vystoupení téhle kapely si nenecháváme až na večer - bude pěkně přes den, aby si ho užili i vaši malí zbojníci a princezny.

Kudy k nám
Letiště Staňkov / 22. září / 13.00 hodin

Partneři

Bez podpory partnerů bychom se pravděpodobně nesetkali. A to by byla škoda! Vůně benzínu, spálených pneumatik a šťavnatých klobás či grilované zeleniny - takový bude perfektní den na letišti Staňkov.

Hitrádio FM PLUS AVON BESIP HZS ČR Město Staňkov AK Staňkov Volkswagen Financial services Radovánek

Sledujte nás na Facebooku a buďte v obraze.
Aktuality z auto-moto a informace o akcích Šmucler týmu na našem profilu.


prohlédnout stránku

© 2019 Autocentrum Jan Šmucler, s.r.o.
Borská 59, 301 00 Plzeň
Created by Beneš & Michl