21. září / Letiště Staňkov / 13:00
Den plný automobilů, motocyklů i zábavy pro samotáře i celou rodinu
předchozí následující
ŠKODA

ŠKODA


Testovací jízdy ve žhavých novinkách ŠKODA

Z Mladé Boleslavi rovnou do Staňkova míří první městský crossover, kombinující vlastnosti SUV a praktičnost městského parťáka. Sebevědomý vůz, silný a odvážný KAMIQ. S sebou si přiveze výjimečný model SCALA. Říkají o ní, že vás dostane její dynamická krása, hra světel a celkový šarm. Čekají, až je otestujete! Rovnou na staňkovském letišti!

Největší auto-moto akce Západních Čech se na vás těší a žhavé motory vozů ještě víc!

SEAT

SEAT


Divoká krev ve Staňkově

Pro milovníky španělského temperamentu budeme mít na letišti tepající srdce divoké značky CUPRA. Ta vám ukáže, že auto je životní styl. Pro fanoušky SUV bude připraven model Tarraco. Opravdu velké, bezpečné, propracované a moderní auto, které si zamiluje celá vaše rodina. Zkuste si ve Staňkově, jak by vám slušel.

Budou i závodníci

Do stáje SEAT v letišti na Staňkově zamíří kromě tisíců návštěvníků i  Petr Fulín. Přední český automobilový závodník, který sedlá právě vozy CUPRA. Trojnásobný vítěz Evropského poháru cestovních vozů vám předvede, co dokáže.

HONDA

Honda/Honda Moto


Z Japonska do Staňkova

Značka Honda se nenechá zahanbit ostatními a představí ve Staňkově tři divoké karty. Tou první bude HR-V. Projeďte se vozem, které kombinuje sportovní styl a nejvyšší kvalitu jízdy. Nebudete chtít vystoupit.

Hybrid nebo auto jako břitva?

Další vůz, co otevře dveře vám všem, kdo si chcete osahat a prohnat koňské síly, je CR-V Hybrid. Hybridní pohon, který pocítíte a proženete letištěm. Zdá se vám to stále málo? A co Honda TypeR, nejostřejší auto všech dob? Pokud si jízdu v něm nezkusíte, nikdy nepřijdete na to, jaký pocit to je. Probuďte v sobě závodníka na testovacích jízdách ve Staňkově.

Honda tým se na vás těší, stejně jako všechny nedočkavě vyhlížející vozy. Už vyrážíte?

VW

Volkswagen osobní / užitkové


Pro surfaře i výletníky

Pro milovníky užitkových vozů, nadšené nomády, cestovatele za poznáváním i surfováním, bude k vyzkoušení stylový VW California. Hotel na čtyřech kolech vám ukáže, že ať zaparkujete kdekoliv, budete tam doma. Vyzkoušejte si ve Staňkově dobrodružný život, o kterém nemusíte jen snít.

T-Cross musíte otestovat

Projeďte se po okolí a vyzkoušejte, pro jaké auto vám srdce hoří. Na svou testovací jízdu po staňkovské trati čeká i VW T-Cross, všestranný a univerzální vůz, který bude vším, čím chcete aby byl. Nekompromisní a stylová ikona mezi auty

Na své si přijdou všichni, kdo chtějí vozy nejen testovat, ale i sledovat jejich vývoj, rozšiřování nebo vylepšení. A třeba i nějaké to auto na zkoušku vyhrajete!

Zábavný program


Program Auto Moto Show nezapomíná ani na ty nejmenší z nás, na milovníky sportu, adrenalinové nadšence nebo třeba na skupinky, kde je od každého někdo. Vezměte s sebou děti, babičky, kolegy z práce i náhodné kolemjdoucí. Program připravujeme tak, aby si každý přišel na své a odnesl si nevšední zážitky.

Pro sportovce tělem i duší

  • autogramiáda hokejistů HC Škoda Plzeň
  • Predator Race překážková trať 4x4
  • účast závodníka Petra Fulína
  • vystoupení: STREETBIKE FREESTYLE RIDER Bohouš Chmelař

Pro děti malé i odrostlejší

  • skákací hrady
  • dětský svět Radovánek s hlídáním od profíků

Pro všechny, kdo se přišli bavit

  • velké dopravní hřiště We love cycling
  • fotbálek nejen pro děti
  • seskok 12 parašutistů
  • hudební vystoupení po celý den KAPELA TELEFON ACCOUSTIC ILLEGAL BANDA

A hlavně! Bude probíhat celodenní soutěž o zapůjčení vozů na víkend, týden nebo měsíc! To už se vyplatí, zastavit se ve Staňkově na Auto Moto Show 2019! Bude co jíst, co pít, co vyhrát a rozhodně co obdivovat!

Program ke stažení

Kudy k nám
Letiště Staňkov / 21. září / 13.00 hodin
Mapa areálu

Partneři

Bez podpory partnerů bychom se pravděpodobně nesetkali. A to by byla škoda! Vůně benzínu, spálených pneumatik a šťavnatých klobás či grilované zeleniny - takový bude perfektní den na letišti Staňkov.

Hitrádio FM PLUS BESIP HZS ČR Město Staňkov AK Staňkov Volkswagen Financial services Radovánek Jump

Sledujte nás na Facebooku a buďte v obraze.
Aktuality z auto-moto a informace o akcích Šmucler týmu na našem profilu.


prohlédnout stránku

© 2020 Autocentrum Jan Šmucler, s.r.o.
Borská 59, 301 00 Plzeň
Created by Beneš & Michl