Nový Volkswagen Taigo CHYTŘE! Nabídka ukončena

Nové Taigo. Pro všechny, jež diktují své vlastní trendy. Pro všechny, kteří se nenechají ovlivnit, ale raději sami určují vývoj. Pro všechny, jež chtějí projevit nejenom styl, ale také charakter. A také pro všechny, pro které je každý den výjimečný. Nyní jej můžete financovat CHYTŘE již od 4 990 Kč měsíčně vč. DPH.

Exteriér

Sportovní a moderní design projevuje model Taigo již při prvním pohledu. Zajímavým detailem jsou stylové LED světelné lišty, které probíhají přes celou čelní partii až k logu Volkswagen a společně se světlomety IQ.LIGHT - LED Matrix vytvářejí působivou světelnou signaturu. Po stranách nárazníku, který je široce protažený do stran, jsou integrovány mlhové světlomety.

Velmi sportovním dojmem působí také splývavá zadní partie se svou moderní světelnou signaturou. Design vozu kupé podtrhují úzká tmavě červená zadní světla s průběžným světelným pásem a společně s výraznou hranou střechy a dynamickým zadním nárazníkem naznačují, že v novém voze Taigo spolehlivě ujedete realitě všedních dnů.

Interiér

Interiér nového vozu Taigo Vás srdečně přivítá. S vysoce kvalitní sériovou palubní deskou Soft Touch a ve výbavové linii Style na přání dokonce i s barevným dekorem. V prostoru zadních sedadel jsou k dispozici USB porty umístěné na zadní straně střední loketní opěrky, které umožňují nabíjení Vašich přístrojů. Rovněž multifunkční volant potažený kůží dokazuje, že v této kabině je vše podřízeno životnímu stylu založenému na připojení k datové síti.

Sériově dodávaný digitální panel přístrojové desky Digital Cockpit, jenž je vybaven barevným displejem s vysokým rozlišením s úhlopříčkou 20,3 cm, Vám  ukazuje klasické přístroje, jako je tachometr nebo počítadlo kilometrů.

Ambientní osvětlení v bílé barvě, které je součástí sériové výbavy pro linie Style a R-Line, vytvoří v interiéru vozu útulnou atmosféru.

Taigo CHYTŘE
od 4 990 Kč měsíčně

Chytré financování Vám nabízí flexibilní možnosti nastavení splátek a tím lepší přizpůsobení k Vašim možnostem. Plaťte skutečně minimální splátky a získejte svobodu v rozhodování.

K úvěru navíc získáte:

  • Zimní pneumatiky + první přezutí zdarma
  • Servis na 5 let / 60 000 km (co nastane dřív)
  • Havarijní pojištění včetně skel
  • Povinné ručení za 1 Kč měsíčně po dobu financování

Poptávka vozu