Honda je známá svou kvalitou, důsledným přístupem k ekologii a technickou dokonalostí. Pečlivě sleduje vývoj svých výrobků a je stále o krok vepředu před dalšími výrobci.

Divize Honda Power Equipment zahrnuje široké portfolio výrobků, mezi které patří zahradní technika (sekačky na trávu, zahradní traktory, křovinořezy), elektrocentrály, čerpadla, pásové transportéry, sněhové frézy a průmyslové motory – to vše s ekologickými čtyřtaktními motory Honda. V neposlední řadě zahrnuje i sekci Honda Marine, kam se řadí závěsné lodní motory a nafukovací čluny HonWave.

 
 
Honda Original Parts

Servis

Honda Servis

Servisní služby Honda Power Equipment

Jak již bylo uvedeno, patří k základním vlastnostem firmy snaha o poskytování maximálně profesionálních služeb. K tomu samozřejmě patří na prvním místě poskytování servisu k prodávaným výrobkům. U každého z našich prodejních partnerů se proto můžete v případě potřeby obrátit na servis, který váš stroj opraví a to jak v rámci záruky, tak samozřejmě i po skončení záruční lhůty. Rovněž u našich prodejců naleznete k přímému nákupu celou řadu náhradních dílů, které vám umožní pravidelnou údržbu strojů.

Záruční doba na originální kompletní výrobky Honda:

Na všechny originální kompletní výrobky Honda je stanovena 5-tiletá záruční doba. Ta je podmíněna pravidelnými každoročními servisními prohlídkami v autorizovaném servise Honda motorové stroje.

Tato prodloužená záruční doba se nevztahuje na následující produkty: samostatné stabilní motory a nafukovací čluny, na které je záruční doba "pouze" 2 letá.

Otevírací doba servisního střediska BG Technik

letní čas: Po - Pá 8,00 - 18,00; SO 8,00 - 12,00
zimní čas: Po - Pá 8,00 - 16,00

Chcete-li zaslat technický dotaz, který vám může pomoci při správném nastavení stroje, případně při odstranění drobné závady, využijte tento formulář.