Honda je známá svou kvalitou, důsledným přístupem k ekologii a technickou dokonalostí. Pečlivě sleduje vývoj svých výrobků a je stále o krok vepředu před dalšími výrobci.

Divize Honda Power Equipment zahrnuje široké portfolio výrobků, mezi které patří zahradní technika (sekačky na trávu, zahradní traktory, křovinořezy), elektrocentrály, čerpadla, pásové transportéry, sněhové frézy a průmyslové motory – to vše s ekologickými čtyřtaktními motory Honda. V neposlední řadě zahrnuje i sekci Honda Marine, kam se řadí závěsné lodní motory a nafukovací čluny HonWave.

 
 

Poradna

Jak správně pečovat o trávník

Chcete mít trávníček, který bude Vaší chloubou? Jak se správně starat o trávník, tak aby byl pěkně hustý, bez holých míst a stal se z něho krásný zelený koberec? Vypěstovat pěkný trávník je složitá práce, která vyžaduje určité znalosti a hodně trpělivosti. Snažili jsme se poskytnout Vám základní rady, které Vám snad pomohou s tímto nelehkým úkolem. Podrobné informace naleznete zde.

Jak vybrat čerpadlo?

Poradíme Vám základní faktory, které je potřeba zvážit při výběru vhodného vodního či kalového čerpadla.

Průvodce výběrem elektrocentrály

Přemýšlíte, jaká elektrocentrála je právě pro vás nejvhodnější a na co je třeba si dát pozor? Pak si přečtěte náš průvodce výběrem elektrocentrály. Dozvíte se, jak určit dostatečný výkon a především, jaká regulace výstupního napětí je nutná pro techniku, kterou chcete elektrocentrálou napájet.

Jak správně používat rotavátor?

Nedocenitelným pomocníkem při zpracování půdy je rotavátor. Jeho dokonalé využití však vyžaduje držet se několika důležitých zásad. Význam zpracování půdy rotavátorem oceníme především na půdách středně těžkých a těžších, kde použití bran nebo pasivního kultivátoru nepřináší očekávaný výsledek jemného rozmělnění hrud. Celý text